• 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قضیه cakephp چیه ؟
سلام
من اخرش نفهمیدم این کیک پی اچ پی چیه!!!Blush
دوستان لطفا کاراییشو بگینConfused بخدا نمیدونم Huh

باتشکرHeart
  پاسخ
تشکر شده توسط :
یه فریم ورک حالا اگه نمی دونی فریم ورک چیه روی این کلیک کن.(بیشتر)
  پاسخ
تشکر شده توسط : faghani
کیک پی اچ پی یک فریم ورک خوشمزه برای پی اچ پی هست که اجرا پروژه رو تا حد زیادی اصولی و لذت بخش می کنه .
جا داره همینجا از صالح عزیز تشکر کنم که منو با این فریم ورک قدرتمند آشنا کرد .
[عکس: logo-small.jpg]
  پاسخ
تشکر شده توسط : faghani
این بچه های کیک پی اچ پی دارن کم کم اینجا کودتا می کنندا Big Grin
منم از فردا لوگو سیمفونی می زارم Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : faghani scooter
ممنون خیلی خوب بودWink
عزیزان مثل اینکه کسی به لینک زیر توجه نمیکنه ها!Confused لطفا در مورد لینک زیر هم راهنمایی کنید... :
http://forum.iranphp.org/Thread-%D8%AA%D...7#pid11797
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۹ اردیبهشت ۰۹, ۰۷:۴۶ ب.ظ)parsig نوشته: کیک پی اچ پی یک فریم ورک خوشمزه برای پی اچ پی هست که اجرا پروژه رو تا حد زیادی اصولی و لذت بخش می کنه .
جا داره همینجا از صالح عزیز تشکر کنم که منو با این فریم ورک قدرتمند آشنا کرد .

سلام دوست عزیز
من میخام با فریم ورک cakephp کار کنم ولی نمیدونم باید ا ز کجا شروع کنم؟
چجوری باهاش کار کنم میشه کمکم کنی؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام دوستان عزیز
من میخام با فریم ورک cakephp کار کنم ولی نمیدونم باید ا ز کجا شروع کنم؟
چجوری باهاش کار کنم میشه کمکم کنید؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
از اینجا
  پاسخ
تشکر شده توسط :
Information 
به طور مختصر و خلاصه اگر بخوایم فریم ورک را تعریف نماییم، باید بگوییم فریم ورک به معنی چهار چوب و قالب است، البته این معنایی فارسی برای آن است ولی مفهومی فراتر از این معنا دارد. فریم ورک شما را مقید می کند تا علاوه بر استفاده از امکانات متفاوت آن، برنامه ای استاندارد و کارا بنویسید. امروزه فریم ورک ها این استانداردها را در زمینه های مختلف قرار داده اند از جمله طراحی، امنیت، خوانایی کد و... . به عبارت دیگر برنامه شما در یک قالب مشخص نوشته شده و عمل می نماید.Idea
اجازه دهید تا مثالی بزنم. (البته قبلش بگویم که بنده از سفالگری خیلی سر رشته ندارم اما بر اساس دیده هایم می گویم).Cool
یک سفالگر اگر بخواهد یک کوزه سفالی را درست کند ابتدا خمیر آن را خوب ورز داده سپس آن را یر روی میز چرحان گذاشته و با حرکت دادن به آن میز و با مهارت دست هایش و البته زمان زیاد آن را شکل داده تا آماده شود، در حین کار حتی ممکن است که خراب هم شود و مجبور شود تا دوباره تلاش نماید. اما فرض کنید که همان سفالگر ابتدا برای کوزه خود یک قالب تهیه نموده و سپس مواد اولیه را درون قالب ریخته و بدین وسله می تواند کوزه هایی را با سرعت بیشتری درست نماید. حالا اگر قالبش دارای امکانات بیشتری نیز باشد کوزه ها را نیز راحت تر و مطمئن تر می سازد.

البته قابل ذکر است که این مثال شاید به خوبی نتواند معرف یک فریم ورک باشد اما ذهن شما را تا حدی با آن آشنا می کند.Sleepy
از دوستان نیز می خواهم تا مطالب را کاملتر نمایند.Smile
سالهــــا مـــــى گــــــذرد، حادثه ها مى آید
انتظـــــار فـــــــرج از نیمـــــه خــــــرداد کشم

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=52750d12-5d92-4286-9...height=100]
  پاسخ
تشکر شده توسط :
در کل کیک به درد کسانی میخوره که حال حوصله فکر کردن ندارند .
  پاسخ
تشکر شده توسط : progvig

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان