• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قرار دادن checkbox در داخل form
سلام.
من یه صفحه form دارم و داخل فرم میخوام از checkbox استفاده کنم. به این نحو که متناسب با چک باکسی که کاربر انتخاب میکنه و پس از زدن submit به یک صفحه متناسب با چک باکس انتخاب شده بره. اما مشکل اینه که تو تگ فرم و قسمت Action فقط میشه تنها به یک صفحه لینک کرد. چیکار کنم ؟؟
قسمتی از اون رو اینجا نوشتم

کد پی‌اچ‌پی:
<form method="post" action="dellsearchresult.php" name="checklist select" target="_self">
<
p><input type="checkbox" >   400-600 </p>
<
p><input type="checkbox">   600-800 </p>
<
p><input type="checkbox" name="checkallprice"All </p>

</
form
  پاسخ
تشکر شده توسط :
توی صفحه dellsearchresult.php باید مقدار چک باکس رو بگیرین با $_Post و بر اساس مقدار اون میتونین به راحتی بگین به چه صفحه ای بره

راستی راجع به موردی که شما میخواین باید از دکمه های رادیویی استفاده کنین.....به این شکل
کد:
<p><input type="radio" name="number" value=1 >  400-600 </p>
<p><input type="radio" name="number" value=2>  600-800 </p>
<p><input type="radio" name="number" value=3> All </p>

کد پی‌اچ‌پی:
$number=$_POST['number'];
switch(
$number){
case 
1header('location: test1.php');break;
case 
2:header('location: test1.php');break;
case 
3:header('location: test1.php');break;

بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386
نقل قول:مقدار چک باکس رو بگیرین با $_Post و بر اساس مقدار اون میتونین به راحتی بگین به چه صفحه ای بره
دقیقا همینطوره و استفاده از radiobox هم مناسب تره و استاندارد تر. اما دوست من اگر الآن اشتباه کردی حتی مورد داره. عادت کن درست بنویسی که چشم و دستت عادت کنه. درستش $_POST هست.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : webnevesht
بابا از دستم در رفتBig Grin توی کد که درست نوشتم
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza
(۱۳۹۱ تير ۰۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ)webnevesht نوشته: توی صفحه dellsearchresult.php باید مقدار چک باکس رو بگیرین با $_Post و بر اساس مقدار اون میتونین به راحتی بگین به چه صفحه ای بره

راستی راجع به موردی که شما میخواین باید از دکمه های رادیویی استفاده کنین.....به این شکل
کد:
<p><input type="radio" name="number" value=1 >  400-600 </p>
<p><input type="radio" name="number" value=2>  600-800 </p>
<p><input type="radio" name="number" value=3> All </p>

کد پی‌اچ‌پی:
$number=$_POST['number'];
switch(
$number){
case 
1header('location: test1.php');break;
case 
2:header('location: test1.php');break;
case 
3:header('location: test1.php');break;

دوست عزیز توی دکمه های رادیویی فقط میشه یک گزینه رو انتخاب کرد. شاید کاربر بخواد بیشتر از یک گزینه رو انتخاب کنه . پس باید از چک باکس استفاده کرد. برای چک باکس به چه نحو هست ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:دوست عزیز توی دکمه های رادیویی فقط میشه یک گزینه رو انتخاب کرد. شاید کاربر بخواد بیشتر از یک گزینه رو انتخاب کنه . پس باید از چک باکس استفاده کرد. برای چک باکس به چه نحو هست ؟
شما گفتید بعدش میخواد وارد یک صفحه بشه. خب انتخاب یک یا چند باکس مشابه چه فایده داره؟ کنش رادیو باکس یا اون چک باکس های مشابه رو یکی کن.

بهرحال فرقی نمیکنه. همون که webnevesht عزیز نشون دادن باید عمل کنید.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : webnevesht

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان