• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب قرارداد، قالب رزومه
قالب قرارداد تولید نرم افزار و قالب رزومه با فرمت ODT و DOCX
(LibreOffice, Ms Office)

http://bayanbox.ir/download/814692622591...mplate.zip

http://bayanbox.ir/download/801984947848...mplate.zip

اگر نکته ای بود بگید تا اضافه یا اصلاح کنم.
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

کد کمتر => خطای کمتر => قابل فهمتر => خوانایی بیشتر => نگهداری بهتر
  پاسخ
سلام
بچه های که سر کارید و ماهانه حقوق میگیرید نمیشه یه چیزی مثل همین واسه دستمزد بفرستین ک بدونیم تو سطح های مختلف،، یه برنامه نویس چقد ماهانه باید حقوق بگیره
که حداقل بفهمیم وببینیم آیا ارزش داره استخدام بشیم؟
  پاسخ
تشکر شده توسط : Muhammad-Ali
(۱۳۹۸ آبان ۲۱, ۰۱:۳۳ ق.ظ)باز باران با ترانه نوشته: سلام  
بچه های که سر کارید و ماهانه حقوق میگیرید نمیشه یه چیزی مثل همین واسه دستمزد بفرستین  ک بدونیم  تو سطح های مختلف،، یه برنامه نویس چقد ماهانه باید حقوق بگیره
فرض کنید ماهی ۳ تومن حداقل حقوق یک برنامه نویس تو شرکتها هستش. قانون کاری حساب کنیم میشه ۱۷۶ ساعت در ماه. ۳ میلیون تقسیم بر ۱۷۶ ساعت میشه ساعتی 17 تومن. دستمزد دو روز مرخصی در ماه که میشه ۱۶ ساعت و تقریبن 272 تومن بعلاوه بیمه ماهیانه‌ که فعلن 500 در نظر میگیریمش رو هم بهش اضافه می کنیم. میشه 3772000 تومن، تقسیم بر 176 ساعت کاری ماهانه میشه تقریبن ساعتی 21.5. حالا اینجا پاداش و سنوات سالیانه رو هم حساب نکردیم. همچنین موارد احتمالی مالیاتی رو...
 شخصن زیر 25 تومن به هیچ عنوان کاری رو ارزیابی نمیکنم. هر چند این نوع محاسبه هم در بعضی کارها منطقی نیست.

پاسخ
تشکر شده توسط : باز باران با ترانه
(۱۳۹۸ آبان ۲۱, ۰۱:۳۳ ق.ظ)باز باران با ترانه نوشته: سلام
بچه های که سر کارید و ماهانه حقوق میگیرید نمیشه یه چیزی مثل همین واسه دستمزد بفرستین ک بدونیم تو سطح های مختلف،، یه برنامه نویس چقد ماهانه باید حقوق بگیره

من فری لنسری ساعت 42 تا 60 تومن بستگی به پروژه دستمزد میگیرم .
ساعت هم میزنم برای پروژه و دقیق زمان مفید حساب میشه ، اینطوری نیست که بگم مثلا دو روز کار کردم دو تا هشت ساعت حساب کنم نه !
ممکنه ماهی کلا 100 ساعت کار کنم شایدم کمتر.

توی استخدامی ساعت کار تلف شده هم باید دستمزد بدن چون بهرحال شما حضور داشتید توی شرکت ! فکر کنم تهران ساعتی زیر 30 تومن اصلا نصرفه بری سر کار !
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان