• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابلیت آپلود عکس در متن در یک ادیتور
سلام....
آیا ادیتوری سراغ دارین که قابلیت آپلود عکس در داخل متن رو بهتون بده؟ منظورم اینه که عکس رو از روی سیستم خودمون برداره و اونو هم روی سرور آپلود کنه و در داخل متن ازش استفاده بشه کرد....
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
رو دست tinymce و ckeditor نداریم. ولی شاید اونها آدرس فایل آپلود شده رو میگیرن نه از روی هارد بشه انتخاب و آپلود کرد.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
منم چیز بهتری از اونا ندیدم...اما مشکلشون اینه که فقط باید آدرس فایل رو بدی و بذاره توی متنت...نمیشه آپلود کرد باهاش..یه سیستم خبری نوشته بودم چند وقت پیش الان توی بحث توسعه اش میخوان جدا از عکسی که خودشون آپلود میکنن به عنوان عکس خبر ، بشه توی متن خبر هم عکس بذارن...اما همونجا آپلود بشه و اینجوری نباشه که جای دیگه آپلود بشه و آدرس بدیم
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ckeditor یه بخشی هم داره که برای آپلود ازش استفاده می شه و باید تنظیمات سرور رو کانفیگ کنی تا بتونه آپلود کنه.
فکر می کنم اسمش ckfinder بود یا یه همچین چیزی
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
فکر نکنم درست باشه که از خود ادیتور برای آپلود استفاده کنی . بهتر نیست توابع مربوط به این کار رو در سیست بنویسید و بعد این توابع رو در ادیتور فراخونی کنید؟ یعنی در ضاهر ادیتور داره آپلود میکن ولی در اصل از قابلیت های سیستم استفاده میشه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خب اینجوری خیلی سخت و سنگین میشه...یه راه خوبش همون CKFinder هست که دوستمون گفتن...که به درد افرادی میخوره که از CKeditor استفاده کردن....اما من از Tiny MCE استفاده کردم توی پروژه ام ..اونم یه همچین پلاگینهایی داره اما رایگان نیست و پولیهUndecided
  پاسخ
تشکر شده توسط :
یعنی برای اینکه بتونیم از عکس استفاده بکنیم باید این عکس و توی هاست آپلود کنیم و از اونجا آدرس بدیم؟
بعد اگه برای کسی بخواییم یه پنل ادمین درست کنیم که خیلی توی این زمینه اطلاعاتی نداره راه دیگه ایی وجود نداره که راحت تر بتونه متنش و وارد بکنه و لابلاش از عکس هم استفاده بکنه؟؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من با ck کار می کنم. برای tiny خودم امتحان نکردم. ببینید این جواب می ده:
http://justboil.me/
http://sourceforge.net/projects/upload4tinymce/
خدایا، این دنیا را بیهوده نیافریدی.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خیلی ممنونم از کمکتون فقط یه سوال چطور از این پلاگین میتونم استفاده کنم؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
شما باید از افزونه هایی مثل ckfinder استفاده کنید.
من مدتها بود که دنبال یه راه حل برای آپلود عکس توی ckeditor بودم.هرچی گشتم مشکلک حل نشد خیلی از افزونه ها هم پولی بودن.بالاخره مشکلم با این فیلم آموزشی حل شد.توصیه میکنم اگه شما هم مشکل منو دارید حتما این فیلم آموزشی رو دانلود کنید
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان