• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرم ارزیابی Virtuemart Multi Vendor Marketplace

.zip   default.zip (اندازه 14.95 KB / تعداد دانلود: 0)
با سلام
من افزونه مشارکت در فروش Virtuemart Multi Vendor Marketplace را نصب کردم ولی وقتی می خواهی پروفایل را پر کنی برای همکار در فروش وقتی به فارسی باشه خطا میگیره و میگه تنها حروف قابل قبول است انگار فقط انگلیسی را قبول می کند.
میشه یه راهنمایی کنید که باید چه کار کنم؟
فرمش را آپلود کردم ولی نمی دونم چی به چی هست
مثلا خط 778 نام ورودی را دریافت میکنه ولی متوجه نشدم کجا چک میشه؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوست عزیز کسی اینطوری کمک نمیکنه
صرفن برای بهتر مطرح کردن سوال میگم که شما باید کد رو بررسی بکنید و اونجایی که فکر میکنید مربوط به اونه رو بگذارید که بقیه نظر بدند.
افزونه چی هست اصلن؟
فکر کنم جوملاست!
الان باید فایل رو دانلود کنن و روی لوکال جوملا بیارن بالا و بعد افزونه رو نصب بکنن و بگردن ببین مشکل کجاست؟!؟

اصلن منطقی نیست عزیزم
این روش درستی برای پرسیدن سوال نیست.
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys
(۱۳۹۸ اردیبهشت ۲۶, ۱۱:۴۸ ق.ظ)molana نوشته: دوست عزیز کسی اینطوری کمک نمیکنه
صرفن برای بهتر مطرح کردن سوال میگم که شما باید کد رو بررسی بکنید و اونجایی که فکر میکنید مربوط به اونه رو بگذارید که بقیه نظر بدند.
افزونه چی هست اصلن؟
فکر کنم جوملاست!
الان باید فایل رو دانلود کنن  و روی لوکال جوملا بیارن بالا و بعد افزونه رو نصب بکنن و بگردن ببین مشکل کجاست؟!؟

اصلن منطقی نیست عزیزم
این روش درستی برای پرسیدن سوال نیست.

بله حق با شماست
خودم بررسی کردم که این یه ساختار فرم مانند داره و اینکه انگار توی خود صفحه میاد چک می کنه ولی من ساختار کنترلش و روندش را متوجه نمی شوم می خواهم که الفبای فارسی را هم بهش اضافه کنم
چون دقیق نمی دونستم کل کد را فرستاده بودم گفتم شاید نیاز بشه

مثلا برای قسمت اسم این طور فیلدش را مشخص کرده
کد:
<div class="wk_input_box">
                               <input id="sell_screen" data-field="<?php echo JText::_('SCREEN_NAME');?>" placeholder="<?php echo JText::_('WK_ONLYALPHABET_NAME');?>" value="<?php echo htmlspecialchars($item->screenname, ENT_QUOTES); ?>" name="screenname" type="text" class="inputbox validate-screen required">
                           </div>
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان