• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فراخوانی برنامه dap
حتما تا حالا برنامه dap رو که برنامه ای مخصوص دانلود هست رو دیدین و می دونین این برنامه از طریق اینترنت اکسپلور فراخونی میشه امروز از طریق opera می خواستم یه فایلی رو از سایت sourceforge.net دانلود کنم دیر روی لینک مستقیم کلیک کردم یه صفحه بازر شد که عکس dap , back ground اون بود و یه توضیح در مورد اینکه دانلود با dap انجام میشه و بعد از چند لحظه dap روی سیستمم باز شد و شروع به دانلود کرد .

کسی در مورد این چیزی می دونه ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۸۸ مرداد ۰۵, ۱۱:۳۵ ق.ظ)php نوشته: حتما تا حالا برنامه dap رو که برنامه ای مخصوص دانلود هست رو دیدین و می دونین این برنامه از طریق اینترنت اکسپلور فراخونی میشه امروز از طریق opera می خواستم یه فایلی رو از سایت sourceforge.net دانلود کنم دیر روی لینک مستقیم کلیک کردم یه صفحه بازر شد که عکس dap , back ground اون بود و یه توضیح در مورد اینکه دانلود با dap انجام میشه و بعد از چند لحظه dap روی سیستمم باز شد و شروع به دانلود کرد .

کسی در مورد این چیزی می دونه ؟

فکر نکنم ربطی به php و javascript و از این قبیل داشته باشه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
فکر می کنم که ربط داشته باشه به پلاگین هایی که روی مرورگر نصب می کنی.
بعضی از نرم افزار ها هم وقتی نصب می شن به صورت خودکار یه سری پلاگین روی مرورگر ها نصب می کنن.
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ارتباطی به PHP نداره. توی اپرا برید به Preferences و از تب Advanced قسمت Downloads را انتخاب کنید. اینجا میتونید تعیین کنید که ازروی MIME Type چه برنامه ای یا چه پلاگینی محتوای مورد نظر را باز کنه.
Two hands working can do more than a thousand clasped in prayer
  پاسخ
تشکر شده توسط : zoghal oia molana

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان