• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل index.php به جای همه ی فایل ها
سلام و خسته نباشید!
من یک cms برای شروع و ایجاد ایده های جدید دارم درست می کنم من در این cms اکثر کار هام را با 5 class مختلف انجام می دهم که اگر یکی از این class ها پاک شود cms در خروجی دادن به مشکل بر می خورد!
به خواطر این 5 class دیگر نیازی به ساخت فایل های دیگری برای خورجی دادن بجز فایل index.php نیست
حال سوال من این است که اگر من کل خروجی های cms را در index.php قرار بدهم به سرور فشار نمی آید؟(البته به لطف این 5 class که در فایل های جدا قرار دارند فایل index.php سنگین نمی شود!)
مهربانی را وقتی دیدم که کودکی داشت دریا را با آب نبات کوچکش شیرین می کردHeart

اعتراف می کنم : وقتی کامپیوترو خاموش میکنم با موبایلم میام Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سوالت خیلی واضح نیست.
فشار به سرور بستگی به خیلی موارد داره. باید دید توی صفحه index.php چه کدهایی وجود داره و چقدر دستورات شرطی داخلش هست.
به طور کلی من که فکر نمیکنم این کارت مشکلی به وجود بیاره مگه اینکه منطق برنامه ات درست نباشه.
اگه من جای تو بودم برای وضوح برنامه سعی میکردم از چند تا فایل استفاده کنم که مدیریتش هم راحت تر باشه
میثم محمودی | انجمن کد ایگنایتر فارسی
--------------------------
هرگز نمي توان با آدمهاي کوچک کارهاي بزرگ انجام داد
  پاسخ
تشکر شده توسط : ice_amir
من فکر میکنم منظور ایشون استفاده از یه فایل اصلی به نام index.php باشه که در واقع یه چیزی مثل تمپلیت فایل هم هست که فایلهای دیگه داخل اون require میشن بر اساس مدلی که فراخوانی میشن. اگه منظورتون اینه نه مشکلی ایجاد نمیکنه
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط : ice_amir

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان