• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیرفعال کردن استایل یک ویجت خاص از bootstrap
سلام
در یک صفحه یک گریدویو دارم. حالا استایل گریدویوی bootstrap رو نویسی میشه با استایل گریدویوی خودم. چطور میشه این مشکل رو رفع کرد؟
در کل چطور میشه استایل شیت یک ویجت از bootstrap رو غیر فعال کرد؟ از این اکستنشن استفاده می کنم.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
با scriptmap اون فایل css که نمیخوای لود بشه رو جلوش رو بگیر
اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی دیگه در مورد آزادی شعار نده !
آلبر کامو
  پاسخ
تشکر شده توسط : Muhammad-Ali
کد پی‌اچ‌پی:
<?php Yii::app()->clientScript->scriptMap = array('bootstrap.min.css'=>false); ?>
اینطوری کلی استایل TwitterBootStrap جلوش گرفته میشه. که این رو نمیخوام. میخوام استایل گرید ویوی من ارجحیت داشته باشه. یه چیزی مثل !important که تو فایل ها به کار می بریم.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
یک فایل css جدا ایجاد کنید که با اولویت بالاتر در صفحه لود بشه. اونجا selector مورد نظر را خودتون مقداردهی کنید.
سالهــــا مـــــى گــــــذرد، حادثه ها مى آید
انتظـــــار فـــــــرج از نیمـــــه خــــــرداد کشم

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=52750d12-5d92-4286-9...height=100]
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۲ آذر ۲۰, ۱۲:۲۹ ب.ظ)shgninc نوشته: یک فایل css جدا ایجاد کنید که با اولویت بالاتر در صفحه لود بشه. اونجا selector مورد نظر را خودتون مقداردهی کنید.
اولویت استایل گریدویوی خودم بالاتر هستش، ولی باز نمیشه.
فعلا چون به استایل گرید ویو و پیجر احتیاجی ندارم، از تو فایل استایل اصلی Twitter Bootstrap استایل های مربوطه رو یرداشتم. یه راهشم همین است که این استایل های Bootstrap رو در فایلهای جدا گانه بذاری و هر جا لازم داشتی ازشون استفاده کنی. نظر شما چیه؟ مثل bootstrap-gridview.css
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان