• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عرض ادب و خسته نباشيد
خوب من جدا خوشحالم كه گروهي ديگه از عزيزاني كه سالها با هم از طريق فضايي مجازي در ارتباط بوديم در تلاشي و جنبشي دست به اقدامي چنيني جهت توليد محتوي و انتقال دانش زدند من با همه عزيزاني كه اينجا فعالند آشنايي ندارم اما به همه خسته نباشيد ميگم
ضمنا وحيد دمه دستم بودي يه كشيده بهت ميزدم فايل پيوست رو ببين آخر ثبت نام دادAngry
خوب اميدوارم راه تون پر رهرو باشه و همگي موفق و سرفراز

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
تشکر شده توسط : oia zoghal molana admin Alimokhlesi Maya
(۱۳۸۸ خرداد ۱۴, ۰۷:۰۱ ب.ظ)ramram نوشته: خوب من جدا خوشحالم كه گروهي ديگه از عزيزاني كه سالها با هم از طريق فضايي مجازي در ارتباط بوديم در تلاشي و جنبشي دست به اقدامي چنيني جهت توليد محتوي و انتقال دانش زدند من با همه عزيزاني كه اينجا فعالند آشنايي ندارم اما به همه خسته نباشيد ميگم
ضمنا وحيد دمه دستم بودي يه كشيده بهت ميزدم فايل پيوست رو ببين آخر ثبت نام دادAngry
خوب اميدوارم راه تون پر رهرو باشه و همگي موفق و سرفراز
خیلی خیلی خوشحالم از دیدنتون توی وب سایتی که نیازمنده به آدم های با سطح شماست Big GrinBig GrinBig Grin
و امیدوارم توی این راه پرثمر شماهم با ما باشین و بیشتر این حرفا من خیلی خوشحال شدم که شما به اینجا سری زدین Cool

وحید بنده خدا کشیدش رو خورده شما معاف بفرمایید Wink
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام،
مرسی عزیز.
شما قبل از اینکه Login کنید وارد صفحه Member.php شدید؟ و این خطا رو گرفتید؟
یا موقع عضویت؟
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

صدام: "اگر با ارتش شاه ایران طرف بودیم، یک ماهه جنگ را می بردیم"
http://gulfnews.com/opinion/thinkers/ira...i-1.500997
  پاسخ
تشکر شده توسط :
Dodgyوالا موقع ثبت نام اونجايي كه مي خواد بگه براتون ايميل زديم كه برين فعال كنينTongue اما شما يك سوال پرسيدينHuh ميخواستم بدون حالا اگر قرار بود بدون login وارد صفحه member.php بشم بايد error بدهExclamation
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:ميخواستم بدون حالا اگر قرار بود بدون login وارد صفحه member.php بشم بايد error بده
خیر.
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

صدام: "اگر با ارتش شاه ایران طرف بودیم، یک ماهه جنگ را می بردیم"
http://gulfnews.com/opinion/thinkers/ira...i-1.500997
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این مشکل موقع پایان ثبت نام و هنگام ارسال ایمیل به وجود میاد و بعضآ باعث می شه که ایمیلی ارسال نشه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بنظر منم حق با ramram هست. چونکه member.php یک قسمتی از عضویت هست و باید وقتی بدون لوگین وارد اون صفحه میشیم اررور بده. بنده حرفشون رو تأیید می کنم. خودم هم تو سایتم فایل هایی که مربوط به عضویت میشه رو برای ورود مستقیم غیرفعال کردم.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
به به استاد بزرگ جناب آقای فرمانی خوش آمدید عزیز
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام به دوست عزیز عزیز عزیز
قصور بنده رو ببخشید درستش می کنم
البته این موضوع در روند اصلی هیچ خللی وارد نمی کنه. ببینم اشکال از کجاست درستش می کنم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
درستش کردم
رامین جان خوش اومدی
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان