• 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم کارکرد دکمه Reset
سلام دوستان،

چرا تو کدی که من نوشتم وقتی از دکمه Reset استفاده می کنم خنثی هست؟ . کد زیر منظورم هست:

کد پی‌اچ‌پی:
<input type="reset" value"Reset"

اما وقتی از دکمه Submit استفاده می کنم عمل می کنه. کد زیر منظورم هست:

کد پی‌اچ‌پی:
<input type="submit" value"Send"

پیشاپیش تشکر می کنم از توجهتون Angel
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دکمه ی ریست حتما باید داخل فرم باشه و فقط فیلد های داخل فرم رو ریست می کنه
کل کد رو اگه می شه بزارین
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech
مولانا جان کل کد مورد نظر رو در زیر قرار دادم:

کد پی‌اچ‌پی:
<form action="index.php?option=com_cache" method="post"><input type="hidden" value="1" name="do">
<
Table cellpadding="10"><tr><td valign="top"><b>Stats</b>
<
table>
<
tr><td>Overall Downloads:</td><td><input type="text" value="<?= getStats ("Downloads") ?>" name="over_dl"></td></tr>
<
tr><td>Overall Searches:</td><td><input type="text" value="<?= getStats ("Searches") ?>" name="over_search"></td></tr>
<
tr><td>Total Page Views:</td><td><input type="text" value="<?= getStats ("PageLoads") ?>" name="t_pv"></td></tr>
</
table>
</
td><tr><td colspan="2" align="right"><input type="reset" value="Reset Changes" /></td></tr></table></form

موفق باشید ... Smile
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کدتون رو تست کردم. مشکلی که نداشت، مقادیر فیلدها رو ریست می کرد.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کار می کنه و هیچ مشکلی نداره
اگه منظور شما اینه که مقدار تکست فیلد ها رو صفر کنه نمی کنه
اون رو به value پیش فرض بر می گردونه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نه دوستان اینطور نیست،

من یک اسکریپت نوشتم که بخشیش مربوط میشه به cache و حالا تو این بخش نوشتم که وقتی مقداری در فیلد ها وارد شد و روی دکمه کلیک شد فورا مقادیر فیلد های اون جدولی که مشخص کردم به 0 تبدیل بشند. حالا مشکل اینجاست که وقتی بجای reset از submit استفاده می کنم کار می کنه اما برعکسش خیر! اصلا نمی دونم مشکل کجاست!
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من که نفهمیدم چی می گی
دکمه ریست یه کد سمت کاربر هست و هیچ ربطی به سمت سرور و پایگاه داده نداره
فقط می تونه مقادیر وارد شده در تکست فیلد رو در اون لحظه ریست کنه

حالا که سابمیت کار می کنه چرا ازش استفاده نمی کنی؟
  پاسخ
تشکر شده توسط : cyletech
مولانا جان یعنی میشه برای ریست کردن از دکمه سابمیت هم استفاده کرد ؟
مولانا جان و دیگر دوستان عزیز از اینکه وقتتون رو برام گذاشتین ممنونم مخصوصا از مولانا جان تشکر می کنم که از دیروز تاحالا چندین چیز یادم داد Heart - عزیزان درست شد مشکلم. بجای ریست از سابمیت استفاده کردم!
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ببین اینطوری به قضیه نگاه نکن
شما در واقع می خوای اطلاعات پایگاه داده رو آپدیت کنی ( صفرشون بکنی)
برای این کار کافیه آی دی بخش مورد نظر رو بفرستی به یه صفحه و تو اون صفحه آی دی رو بگیریر و اطلاعات اون سطر رو صفر کنی
متوجهی؟
اگه نه کدت رو بزار تا بیشتر توضیح بدم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نه مولانا جان متوجه نشدم. این هم کد اون صفحه من:

کد پی‌اچ‌پی:
<?php

if ($allow_page != "1") die("Sorry, there was an error.");

if (isset(
$_POST['do'])) {
if(!
$_POST['over_dl']) if(!$_POST['over_search']) if(!$_POST['t_pv']) $error "Please fill in all fields.";
if (!
is_numeric($_POST['over_dl'])) if (!is_numeric($_POST['over_search'])) if (!is_numeric($_POST['t_pv']))
$error "<center>History limit must be numeric.<br /><br /><a href=\"javascript:history.go(-1)\">Back</a></center>";

if (
$error == "") {
mysql_query("UPDATE `stats` set `Value`=0 WHERE `Name`='Downloads'") or die(mysql_error());
mysql_query("UPDATE `stats` set `Value`=0 WHERE `Name`='Searches'") or die(mysql_error());
mysql_query("UPDATE `stats` set `Value`=0 WHERE `Name`='PageLoads'") or die(mysql_error());
}else{
echo
"<b>$error</b>";
}

}

?>

<form action="index.php?option=com_cache" method="post"><input type="hidden" value="1" name="do">
<Table cellpadding="10"><tr><td valign="top"><b>Stats</b>
<table>
<tr><td>Overall Downloads:</td><td><input type="text" value="<?= getStats ("Downloads"?>" name="over_dl"></td></tr>
<tr><td>Overall Searches:</td><td><input type="text" value="<?= getStats ("Searches"?>" name="over_search"></td></tr>
<tr><td>Total Page Views:</td><td><input type="text" value="<?= getStats ("PageLoads"?>" name="t_pv"></td></tr>
</table>
</td><tr><td colspan="2" align="right"><input type="submit" value="Reset Changes" /></td></tr></table></form> 

البته این کد نیاز به ویرایش داره که هنوز وقت نکردم ویرایشش کنم. آخه قبلا کار این قسمت چیز دیگه بود Blush
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان