• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم اجرای header ,Add پس از آپلود سایت
Sad 
سلام دوستان من سایتم رو که آپلود کردم به یه مشکلی خوردم اینه که فانکشن های اضافه کردن کاربر یا متن و .. کار نمی کنه سایتم با پی اچ پی و جالب اینه که تو صفحه لاگین تمام فانکشن ها اجرا میشه به جز header که کاربر رو منتقل می کنه به صفحه دیگر... کلن موقع اجرا فانکشن ها در صفحه پردازش می مونه ..
تمامی جدولهام ساخته شده اما فانکشن هایی که متن رو اضافه می کنند به جدول کار نمی کنند. قبلا همه اینها کار می کردمد اما الان نه
نمی دونم مشکل از کجاست ؟؟؟!!!!!!!!!!!!
بی تو اینجا همه در حبس ابد تبعیدند سالها هجری و شمسی همه بی خورشیدند
  پاسخ
تشکر شده توسط :
حتما قبلا از header خروجی داشتی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
منظورتون چیه ؟ اصلا دستور header هیچ جای سایتم عمل نمی کنه . حتی به این شکل :
کد پی‌اچ‌پی:
echo "111<br />";
header("location:http://site.com/");    
echo 
"222"
همین صفحه رو تو یه سایت دیگه که آپلود می کنم redirect میشه اما تو این سایت خروجی 111 و 222 میده
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خب دارم همین رو میگم
شما قبل از تابع header نباید هیچ خروجی رو داشته باشی
echo "111<br />";
رو نباید داشته باشی
  پاسخ
تشکر شده توسط : zhra
بله درسته echo رو حذف کردم ... باز هم redirect نکرد.. اما وقتی تمام فاصله ها رو حذف کردم بعد از <؟php مستقیم header رو گذاشتم درست شد.. اما حالا موندم چجوری تو اون فایل آپلود شده که همه فانکشن ها قرار دارن یعنی باید همه space ها رو حذف کنم ؟؟؟؟!!1

مشکل بخاطر این بود که همون طور که گفتید نباید قبل از header هیچ خروجی باشه حتی اینتر یا فاصله البته بعضی از سرور ها مشکلی پیدا نمی کنند و چشم پوشی می کنند اما بعضی از سرورها ارور میدن اول صفحه قبل از حتی space ای از این دستور استفاده کردم درست شد.
کد پی‌اچ‌پی:
ob_start(); 
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان