• 1 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم اجرای کامندهای تست
با سلام
بنده فایل پروژه خودم را برای تست واقعی روی هاست اینترنتی قرار دادم و بالا آوردم،ولی نمی دانم برای اجرای تست ها و کامند های مربوطه این فریم ورک در سی پنل چکار باید کرد؟آیا می توان کامندهایی را که در زمان توسعه در کامپیوتر خودمان اجرا می کنیم،همان ها را در محیط سی پنل اجرا کنیم؟آآیا محدودیت در نوع کامندها وجود ندارد؟لطفا زود جواب دهید،آخه نیاز دارم.
با تشکر سلطانی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
با سلام،
منظورتون کامندهایی هست که توی ترمینال یا کامند پرامپت وارد میکنید ؟
هاست اشتراکی استفاده میکنین ؟ فکر نمی‌کنم سی‌پنل کامند لاین داشته باشه.
این لینک رو ببینین.
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۴ خرداد ۰۷, ۰۹:۴۴ ق.ظ)ms1372 نوشته: بنده فایل پروژه خودم را برای تست واقعی روی هاست اینترنتی قرار دادم و بالا آوردم،ولی نمی دانم برای اجرای تست ها و کامند های مربوطه این فریم ورک در سی پنل چکار باید کرد؟آیا می توان کامندهایی را که در زمان توسعه در کامپیوتر خودمان اجرا می کنیم،همان ها را در محیط سی پنل اجرا کنیم؟آیا محدودیت در نوع کامندها وجود ندارد؟
درود
دوست عزیز شما در لوکال هاست از چه نرم افزاری استفاده میکنید؟
هیچ نرم افزاری دسترسی برای کامند ندارد تا جایی که من میدونم
اینجا سوال شما خودش گنگه!
لطفا سوالتون رو دقیق بپرسید.
اگر شما اسکریبتی نوشتید و نیاز به هاست لینوکس به همراه دسترسی کامند(ssh) دارید باید هنگام سفارش هاست سیپنل به مدیر سرور قبل از خرید اعلام کنید که "نیاز به دسترسی ssh دارید" زیرا اکثر هاستینگ ها این گزینه رو برای هاست اشتراکی میبندند به دلایل امنیتی.
راه کارها:
1- خرید هاست با دسترسی اس اس اچ
2- خرید وی پی اس با منابع حداقلی برای پرداخت هزینه کمتر وداشتن حد اکثر دسترسی ها
3- نصب وی ام ویر روی سیستم خانگی و نصب لینوکس سنت او اس روی وی پی اس و نصب نرم افزار ampps، با اینکار شما بهترین شبیه سازی رو نسبت به هر هاستی روی اینترنت دارید.
توصیه من به شما این است که همیشه تست رو روی یک شبیه ساز مثل این انجام دهید و هیچ گاه برای تست از یک هاست استفاده نکنید
4-میتونید از هاست های رایگان گیت هاب به همراه دسترسی اس اس اچ برای تست انجام دهید،منتها باید آگاه باشید که کد شما برای همه در دسترس خواهد بود
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان