• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شکایت از شرکت های هاستینگ
سلام دوستان
متاسفانه دوباره سایت phpro.ir با مشکل مواجه شد. این بار هم مشکل از هاستینگ میهن وب هاسته. برای بار دوم سایت خوابید.
این بار اطلاعات دیتابیس پاک شدن. شب قبل دیتابیس در دسترس نیود!!! تو سی پنل میخواستم برم توی مای اس کیو ال میزد
mysql offline تو همین مایه ها.
امروز صبح که نگاه کردم میبینم تمام محتویات جدولام پاک شده!!
بهشون که تیکت و زنگ زدم میگن باید اطلاعات دیتابیس restore بشه که آخرین بک آپ مال پنج شنبه است.در صورتی که بعد از اون هم من مطلب گذاشته بودم...
به نظرتون با این شرکت چه کار میشه کرد. کجا میشه ازش شکایت کرد.
در کل اگه بخوایم حال اینجور هاستینگ هارو بگیریم کجا باید شکایت کنیم؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
هیچ جا !‌کاری نمیتونید بکنید ! متاسفانه مرجع مناسبی برای رسیدگی وجود نداره ! و از اون مهم تر قوانین مناسب !

پیشنهاد میکنم از شرکت های هاست بگیرید که حداقل نماد اعتماد الکترونیک داشته باشن. این شرکت ها یکم سفت و سخت تر ثبت شدن و امکان پیگیری بیشتره. یا اینکه مستقیم سرور اختصاصی بگیرید البته اگه سایت ارزش هزینه رو داشته باشه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
متاسفانه بار اولش نیست. یکی از دوستان منم روش بود سرور هک شد (گفتن اسکریپت شما هک شده. نمی دونم shell چه ربطی به سرور داره) بعد رفت اطلاعات ۱ هفته پیش رو برگردوند. همه چیز رو زد بهم منم آوردم روی سرور خودم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
شما که مشهدی از ایران سرور بگیر...اوضاعش بهتره..پشتیبانی خوبی هم میکنه
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول: هیچ جا !‌کاری نمیتونید بکنید ! متاسفانه مرجع مناسبی برای رسیدگی وجود نداره ! و از اون مهم تر قوانین مناسب !
پس ماها که کار طراحی سایت میکنیم چکار باید بکنیم؟ اگه فردا روز برای مشتریها مشکلی پیش بیاد از چشم ما میبینن.

نقل قول: متاسفانه بار اولش نیست. یکی از دوستان منم روش بود سرور هک شد (گفتن اسکریپت شما هک شده. نمی دونم shell چه ربطی به سرور داره) بعد رفت اطلاعات ۱ هفته پیش رو برگردوند. همه چیز رو زد بهم منم آوردم روی سرور خودم

دقیقن دفعه پیش هم برای من چنین مشکلی پیش اومد. 1 هفته سایت در دسنرس نبود.

نقل قول: شما که مشهدی از ایران سرور بگیر...اوضاعش بهتره..پشتیبانی خوبی هم میکنه
آره ایران سرور خوبه.اتفاقا یکی از دوستام هم توی ایران سروره

به نظر شما اگه از سایت www.godaddy.com هاست بگیریم چطوره؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:آره ایران سرور خوبه.اتفاقا یکی از دوستام هم توی ایران سروره

من تجربه کار با ایران سرور رودارم . وقتی خواستم سرویسم رو به جای دیگه منتقل کنم آخرش نگذاشت که دامنه رو منتقل کنم . یعنی اگه دامنه ای به ydv از ir بخوای ثبت کنی . اختیارش و از همه مهم تر مالکیتش رو از دست خواهی داد
منم اون دامنه رو بی خیال شدم چون نداد آخرش
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من تمام سایت های شخصی خودم رو آوردم روی سرورهای شرکتی که توش کار میکنم. چون تقریبا به همه سرور ها دسترسی دارم و همینطور هم هر روز بک آپ میگیریم مشکلی ندارم.

در مورد هاستینگ به نظرم کسی که داره کار طراحی و برنامه نویسی وب میکنه یا باید شخصا خودش سرور بگیره یا با یه جای مطمئن و ۱۰۰٪ اطمینان داره همکاری کنه ! ولی در هر صورت امکان خطای انسانی و یه سری مشکلات پیش بینی نشده هست
  پاسخ
تشکر شده توسط :
توی خارجایا blue host و firehost هم خوبن
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

کد کمتر => خطای کمتر => قابل فهمتر => خوانایی بالاتر => نگهداری بهتر

پاسخ
تشکر شده توسط :
البته به شرطی که نفهمن ایرانی Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:البته به شرطی که نفهمن ایرانی
نه واسه چی؟