• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شناساندن CSS برای مرورگر IE
سلام دوستان،

متوجه شدم خیلی از دوستان از اینکه یکسری از کدهاشون توی FF کار می کنه و در IE نه ناراحت هستند! خوب اگه کسی نتونه این مشکل رو برطرف کنه حتما به زیبایی وب سایتش صدمه میزنه!! اینم میدونم Shy

خوب حالا وقتش رسیده کدهای CSS خودتون رو برای IE اماده کنید:

کد پی‌اچ‌پی:
<!--[if IE]>
کد های CSS برای IE در اینجا قرار میگیرند
<![endif]--> 

با قرار دادن کد بالا و درونش کد هاتون، مرورگر متوجه میشه که این کدها برای IE هست و فقط در IE به نمایش در میاد.
البته می تونید برای تمام نگارش های IE هم تعیین کنید که من همین یکی رو پیشنهاد می کنم. برای اینکه سردرگم هم نشید اون بقیه رو نمی گم.

موفق باشید... Heart
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : molana Maya
Angel
اگه ممکنه کمی بیشتر توضیح بدید ممنون میشم Big Grin
علم تاج افتخار دنیا و یادگار پس از مرگ است
  پاسخ
تشکر شده توسط :
حتما جناب مخلصی جان Heart
مرورگر تمام کدهایی که ما استفاده کردیم و میبینم و نمیبینیم رو تجزیه و تحلیل می کنه و ارسال می کنه به سرور. زمانی که به خاصیت style میرسه، تمامی پروپرتی هایی که ساپپورت می کنه رو جدا می کنه و به نمایش در میاره. کد هایی که به نمایش در میاره رو ما وارد کردیم! پس شاید یکسریش در مرورگر IE، مرورگر FF یا حتی Chrome پشتیبانی نشه! در کل همانطور که در بالا گفتم، مرورگر ها وظیفه دارن کدهای خودشون رو ساپورت کنن و هر مرورگر کد مخصوص خودشو داره!

در مقالات قبلی در رابطه با Transparent کردن تصاویر در CSS صحبت کردم، که به اگر مطالعه کرده باشید، حتما دیدید دو نوع کد متفاوت برای مرورگر های IE و FF رو معرفی کردم!

در این مقاله هم اومدم و کدی رو معرفی کردم که اگر style شما مخصوص IE بود، فقط IE اونو باز کنه و به نمایش در بیاره! فقط همین Cool
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان