• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما نیز به #منم همیار مهرم بپیوندید
#1
بسم الله

سلام

بخوانیم : استارتاپی که زندگی توان یابان را دگرگون می کند

[CENTER][عکس: wtgq_2671665.jpg][/CENTER]

و بخوانیم : با وجود ۹۸ درصد معلولیت می خواهد مستقل شود

hamyarmehr . com

ماجرا رو می دونید! جوونی که با ۹۸ معلولیت، چه کارها کرد و به گفته ی خودش : «همیار مهر»، سامانه ای جامع برای معرفی صاحبان مشاغل و ارائه دهنگان خدمات به معلولین می باشد.
سایت «همیار مهر» فضایی است برای تعامل و همدلی بین توانیابان و خدمات مرتبط به این عزیزان که با توجه به نیاز این قشر و در نظر گرفتن شرایط خاص آنها و با انگیزۀ کمک در بالا بردن سطح کمی و کیفی زندگی توانیابان عزیز، فعالیت خود را آغاز نموده است. لذا قصد داریم تا میان قشر معلول و ارائه دهندگان خدمات در هر حرفه و در هر سطح، صنف و شغلی، ارتباط برقرار کنیم و با اینکار دسترسی آسان تر به انواع خدمات را برای این عزیزان در منزل و حتی خارج از منزل مهیا نماییم.

دوستان گرامی
هر کاری می تونید انجام بدید
اولا فروشگاه های اینترنتی می تونه برای توان یابان مفید باشه چرا که تو خونه خریدشون رو انجام می دن و تحویل می گیرن. پس فروشگاه خودتون رو تبلیغ کنید. مخصوصا اگر کالاهای مرتبط دارید.
دوم این که در نزدیکی تون افرادی که می تونن خدمتی به توان یابان انجام بدن یا محصولی مناسبشون دارن رو تشویق کنید در سایت ثبت نام کنن،،، حتی یک روز هم یک روزه. سریع تشویقشون کنید و کمکشون کنید که تنوع خدمات و کالاها در سایت بیشتر بشه.
و اگر توان یابی می شناسید یا دیدید حتما این سایت رو بهشون معرفی کنید.

[CENTER][عکس: zfo_disabled-child.jpg][/CENTER]

در صورت تمایل به گروه "منم همیار مهرم" بپیوندید : https://t.me/joinchat/DiBVtkmJk866VFhMDmr6Bg
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza Y.P.Y


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان