• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شمارش رادیو باکسهای روشن
سلام دوستان من ۱۰ تا سوال داخل یه فرم دارم که امتیاز دهی به این طریقه که مقابل هر سوال ۴ تا رادیو باکسه و  به صورت پیشفرض رادیو باکس اولی روشنه در قسمت پاین فرم زیر هر ستون یه تکست باکس هست به نام text1 تا tekxt4 که میخام مجموع رادیو باکسهای روشن هر ستون داخل اون نمایش داده شه با jquery خواهشن راهنمایی بفرمایید
شیفتگان پرواز را میل خزیدن نیست
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید منتظرم....
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام وقتت بخیر
 نگفتید مشکل وچالشتون الان کجاست 
ولی  قسمت اخرشو مد نظر میگیرم  یعنی   چهار گزینه در اولین سوال تا آخرین سوال،هرکدام  چند بار انتخاب شدند ؟
شما بیاید همزمان که دارید درستی سوال رو بررسی میکنید یه آرایه یا رشته  داشته باشید و هر گزینه که انتخاب شد از یک تا چهار رو  داخل اون ذخیره کنید ودر اخر ببینید مثلا 1چند بار در رشته وجود داره  هر تعداد وجود داشت اون رو داخل text1  نمایش بدید
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۸ اسفند ۱۹, ۰۴:۱۶ ب.ظ)باز باران با ترانه نوشته: سلام وقتت بخیر
 نگفتید مشکل  وچالشتون الان کجاست 
ولی  قسمت اخرشو مد نظر میگیرم  یعنی   چهار گزینه در اولین سوال تا آخرین سوال،هرکدام  چند بار انتخاب شدند ؟
شما بیاید همزمان که دارید درستی سوال رو بررسی میکنید یه آرایه یا رشته  داشته باشید و هر گزینه که انتخاب شد از یک تا چهار رو  داخل اون ذخیره کنید ودر اخر ببینید مثلا 1چند بار در رشته وجود داره  هر تعداد وجود داشت اون رو داخل text1  نمایش بدید

سلام دوست عزیزم ممنون بابت پاسختون مشکلم همون شمارش مثلا ۱ داخل یک رشته است البته با jquery لطفا راهنمایی بفرمایید الان که یک رشته دارم مثل 31124143244112 چطور بفهمم ۱ یا ۲ و... چند بار توش تکرار شدن....؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام  فک نکنم تابعی تو جی کوئری باشه واسه اینکار یا اینکه ندیدم ولی چیز سختی نیست با جاوا اسکریپ میشه خیلی هم جذاب تره 
کد:
alert(("31124143244112".match(/1/g) || []).length);

5 رو بهت نشون میدد اگه 2 بنویسی 3 رو بهت نشون میده
الان هر کاراکتری بدی بهت میگه چندتا ازش داخل رشته وجود داره 
یه بهتر از این(از این جهت کو خود ادم بنویسه ) یه تابع بنویس با دو ورودی یکی رشته یکی اون حرفی که می خوایم ببینیم چند بار در رشته تکرار شده با یه حقله برای پیمایش ویه شرط داخل حقله برای بررسی اینکه حرف(کارکتر)داخل رشته وجود داره یا نه
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان