/
  • شرکت یا موسسه ای با این شرایط میشناسین؟

• ارسال پاسخ   امتیاز موضوع:
    • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

حالت موضوعی | حالت خطی شرکت یا موسسه ای با این شرایط میشناسین؟
    نویسنده پیام
    esteftaats آفلاین
    عضو جدید
    **

اعتبار: 0
    تشکرها : 15
    ( 1 تشکر در 1 ارسال )
    ارسال: #1
    شرکت یا موسسه ای با این شرایط میشناسین؟
    راستش من یه برنامه نویس php هستم که دنبال این هستم که جایی مشغول به کار بشم.

ولی معمولا دنبال برنامه نویسی هستن که همه چی بلد باشه.

مثلا آگهی استخدام می زنن این جوری : نیازمند برنامه نویس php html5 jquery js mysql MVC + فلان سال سابقه کار هستیم.

خوب خداییش باید چند سال آموزش ببینی اینا رو یاد بگیره ؟ Big Grin

خوب در مورد خودم بگم که هنوز به اونجایی نرسیدم که به خودم بگم حرفه ای ولی خوب مبتدی مبتدی هم نیستم جوری که حداقل 90% سایت ها رو با html php css می تونم بنویسم.

اما همون جور که گفتم چون حرفه ای نیستم هنوز جایی رو پیدا نکردم که بتونم مشغول به کار بشم مخصوصا اینکه من شهر کوچکی زندگی می کنم و کلا نیاز به برنامه نویس php نیستش.

می خواستم از اعضای عزیز این انجمن بپرسم که شرکتی یا موسسه ای ، جایی توی استان خودتون یا استان دیگه رو می شناسین که برنامه نویس در حد متوسط نیاز داشته باشن؟

ضمن اینکه با شهرهای دیگه هم مشکلی ندارم و حاضرم حتی اون شهرستان هم خونه بگیرم چون واسم تجربه میشه و واسه آیندم خوبه حتی با حقوق پایین.

مثلا قبلا جایی رو می شناختم که طرف یه شرکت داشت جوری که دنبال برنامه نویسی بودن که حتی اگه حرفه ای نباشه اما علاقه به کار و همچنین پشتکار داشته باشه.

منم واقعا پشتکار دارم و علاقه زیادی به برنامه نویسی و کلا علوم کامپیوتر دارم.

ممنون از توجهتون.Heart
    (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳ مرداد ۱۴ ۰۹:۴۹ عصر، توسط esteftaats.)
    ۱۳۹۳ مرداد ۱۴ ۰۹:۴۸ عصر
    یافتن ارسال‌ها پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط :
    webnevesht آفلاین
    محمدرضا سلطانی

اعتبار: 22
    تشکرها : 384
    ( 702 تشکر در 427 ارسال )
    ارسال: #2
    RE: شرکت یا موسسه ای با این شرایط میشناسین؟
    کدوم شهر زندگی میکنی؟
    بهرحال میتونی پروژه های شخصی خودتو تعریف کنی. زیاد خودتو دربند شهر نکن. میتونی توی اینترنت به جاهای مختلف پیشنهاد پروژه بدی .سایتهاشون رو بررسی کنی و طرح جدید با امکانات بهتر بهشون پیشنهاد بدی. از طریق سایتهای جذب پروژه میتونی پروژه های بزرگتری برداری و خیلی کارهای دیگه.Blush
    ۱۳۹۳ مرداد ۱۵ ۰۸:۱۲ صبح
    یافتن ارسال‌ها WWW پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط : esteftaats molana mohsenkw
    esteftaats آفلاین
    عضو جدید
    **

( 1 تشکر در 1 ارسال )
    ارسال: #3
    (۱۳۹۳ مرداد ۱۵ ۰۸:۱۲ صبح)webnevesht نوشته شده توسط:  کدوم شهر زندگی میکنی؟
    بهرحال میتونی پروژه های شخصی خودتو تعریف کنی. زیاد خودتو دربند شهر نکن. میتونی توی اینترنت به جاهای مختلف پیشنهاد پروژه بدی .سایتهاشون رو بررسی کنی و طرح جدید با امکانات بهتر بهشون پیشنهاد بدی. از طریق سایتهای جذب پروژه میتونی پروژه های بزرگتری برداری و خیلی کارهای دیگه.Blush
    ممنون ازت.

راستش همون طور که می دونی پروژه گرفتن به این راحتی نیست.

مثلا توی سایت های کاریابی آنلاین هم بخوای کار بگیری بازم یه سری چیزا میخواد که به این راحتی نمیشه انجام داد.
    ۱۳۹۳ مرداد ۱۵ ۱۱:۳۴ عصر
     تشکر شده توسط :
    webnevesht آفلاین
    محمدرضا سلطانی

ارسال: #4
    کدوم شهر رو Bold کردم که حتما جواب بدیBlush

میدونم حق با شماست پروژه گرفتن سخته.اما خیلی اوقات پیش اومده من خودم به یه مشتری پیشنهاد پروژه کردم و متقاعد شده برای انجامش.فوق هزینه رو پایینتر درنظر میگیری که بتونی جذب کنی. هم درآمده.هم تجربه کاری.هم نمونه کاریBig Grin

توی سایتهای پروژه هم واقعا میشه پیدا کرد. من چند وقت پیش توی سایت پارس کدرز تو مناقصه یه پروژه شرکت کردم.همه چیزشم اوکی شد و دیگه باید استارت میزدم کارو اما چون خیلی سرم شلوغ بود و ترسیدم نرسم انجام بدم توی لحظه آخر قیدشو زدم.اما فهمیدم میشه راحت از این سایتها پول در آورد.

یه چیز جالبی بگم.
    چند وقت پیش دوست یکی از رفقای ما اومده بود شرکت. بهش پیشنهاد کار دادن قبول نکرد گفت من برای شرکت های ایرانی کار نمیکنم گفتیم یعنی چی؟ گفت من تو نت فقط پروژه خارجی برمیدارم کار میکنم. ماها همه با دهن های باز فقط نگاش میکردیمBig Grin
    ۱۳۹۳ مرداد ۱۶ ۰۸:۳۳ صبح
     تشکر شده توسط : Reza esteftaats mohsenkw
    esteftaats آفلاین
    عضو جدید
    **

( 1 تشکر در 1 ارسال )
    ارسال: #5
    (۱۳۹۳ مرداد ۱۶ ۰۸:۳۳ صبح)webnevesht نوشته شده توسط:  کدوم شهر رو Bold کردم که حتما جواب بدیBlush

میدونم حق با شماست پروژه گرفتن سخته.اما خیلی اوقات پیش اومده من خودم به یه مشتری پیشنهاد پروژه کردم و متقاعد شده برای انجامش.فوق هزینه رو پایینتر درنظر میگیری که بتونی جذب کنی. هم درآمده.هم تجربه کاری.هم نمونه کاریBig Grin

توی سایتهای پروژه هم واقعا میشه پیدا کرد. من چند وقت پیش توی سایت پارس کدرز تو مناقصه یه پروژه شرکت کردم.همه چیزشم اوکی شد و دیگه باید استارت میزدم کارو اما چون خیلی سرم شلوغ بود و ترسیدم نرسم انجام بدم توی لحظه آخر قیدشو زدم.اما فهمیدم میشه راحت از این سایتها پول در آورد.

یه چیز جالبی بگم.
    چند وقت پیش دوست یکی از رفقای ما اومده بود شرکت. بهش پیشنهاد کار دادن قبول نکرد گفت من برای شرکت های ایرانی کار نمیکنم گفتیم یعنی چی؟ گفت من تو نت فقط پروژه خارجی برمیدارم کار میکنم. ماها همه با دهن های باز فقط نگاش میکردیمBig Grin

"کدوم شهر" نزدیک به عنوان که بولد شده بود ، بودش که ندیدم Big Grin

من مازندران هستم. شهرستان نوشهر.
    ولی این تاپیک رو نزدم که فقط توی مازندارن کار کنم.

حتی در نظر دارم که برم تهران یا مشهد و کلا یکی از شهرهای بزرگ و اونجا بصورت تقریبا رایگان یه چند ماهی کار کنم که هم کار عملی بیشتری برای اون شرکت بکنم و تجربه بیشتری کسب کنم هم یه چیزی یاد بگیرم.

یه چیزی توی مایه های کارآموزی

احتمالا شما شهر بزرگی هستین. توی شهر ما فقط یه شرکت تازه می خواد بره توی کار طراحی سایتConfused
    ضمن اینکه من بیشتر توی کار php هستم و گرافیکم تعریف نداره.
    مشتری معمولی هم سر در نمیاره که php چیه گرافیک چیه فقط یه سایت زیبا می خواد.

بله بعضی ها هم هستن که از سایت های فریلنس خارجی پول در میارن که خوب باید حرفه ای باشی که من هنوز حرفه ای نشدم.
    (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳۹۳ مرداد ۱۶ ۰۸:۲۶ عصر، توسط esteftaats.)
    ۱۳۹۳ مرداد ۱۶ ۰۸:۱۷ عصر
     تشکر شده توسط :
    webnevesht آفلاین
    محمدرضا سلطانی

ارسال: #6
    من گنبدی هستم و در مشهد زندگی میکنم.
    نوشهر هم فکر میکنم به اندازه ی خودش شهر بزرگیه. و اتفاقا بخاطر توریست پذیر بودن شرایط خوبی رو برای کار شما فراهم میکنه که مثلا سراغ جاهایی بری که توی کار توریست هستن و برای تبلیغاتشون نیاز به سایت دارن. توی ساری هم میتونی موقعیت کاری خوبی برای خودت فراهم کنیBlush
    بعدم اگه شرکت های زیادی توی نوشهر نیستن خیلی خوب میتونی استارت اینکارو اونجا بزنی و توی کارت هم موفق بشیBlush
    ۱۳۹۳ مرداد ۱۷ ۰۴:۳۰ عصر
     تشکر شده توسط :
    « قدیمی تر | تازه‌ تر »

ارسال پاسخ
    پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    IranPHP.org | تماس با ما | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS