• 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع کار با زند با کدوم نسخه ؟
سلام دوستان

می خواستم کار با زندو شروع کنم ولی نمی دونم کدوم نسخه اش پایدارتر و فعلا بهتره تا ازش استفاده کنم . ممنون میشم راهنمایی کنین

با تشکر
  پاسخ
تشکر شده توسط :
به نظر من اگر میخواید شروع به یادگیری کنید و قصد برنامه نویسی حرفه ای ندارید روی دو کار کنید. اگر میخواید یه پروژه حرفه ای را برنامه نویسی کنید دو هنوز آن استیبله. اگلبته من زیاد با زند کار نکردم و اساتید زند اینجا به شدت موجود هستند. Big Grin
Two hands working can do more than a thousand clasped in prayer
  پاسخ
تشکر شده توسط : IRANPHP
برای شروع کار با زند نسخه ۲ رو بهتره انتخاب کنید. این نسخه در حال توسعه است و احتمالا تا یکی دو ماه دیگه نسخه نهایی اون منتشر میشه. نسخه ۲ نسبت به نسخه ۱ تغییرات خیلی زیادی داشته که برای استفاده مناسب تره و با تکنیک های جدید توسعه وب هم هماهنگه
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza IRANPHP
اگر نرم افزار شما تا آخر تابستون رلیز نمیشه از نسخه ۲ استفاده کنید. الان نسخه ۲ از نسخه بتا وارد نسخه RC شده. تا آخر تابستون نسخه ۲ رلیز نهایی میشه
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza IRANPHP
ممنونم از لطف تون دوستان
  پاسخ
تشکر شده توسط :
یه سوال ، من تازه میخوام Zend را یاد بگریم و هیچ آشنایی با اون ندارم ، و هیچی از ساختار و عملکرد اون نمیدونم ، الان کدوم نسخه را یاد بگیرم بهتره و راحتر ؟؟؟ راستی چرا چرا فرق حجم بین نسخه ی یک و دو اینقدر زیاده !
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بهتره از ۲ شروع کنید
  پاسخ
تشکر شده توسط : redhat2
چرا این حرفو می زینید ؟؟ نگفتید کدوم راحتره ! و همچینین انعطاف پذیرتر ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
ببین خلاصه اینه که زند 1 , همه چی داره از فرم جنراتور بگیر تا دیتا گرید آماده و تا دلت بخواد آموزش و سوال های پرسیده شده و جواب داده شده و کلاس های اماده استفاده چندییین کتاب هم براش هست . ولی زند 2 اینا رو نداره حداقل باید 6-7 ماه خودت سعی کنی جلو بری
ولی یه نکته دیگه ای هم هست که شما فکر نکن با یاد گیری زند1 راحت میتونی بری 2 رو هم یاد بگیری . کلا" 2تا جدا هم هستن
ضمنا" یه نگاهی به سمفونی 2 و yii هم بنداز
  پاسخ
(۱۳۹۱ شهریور ۲۰, ۰۳:۴۲ ب.ظ)redhat2 نوشته: چرا این حرفو می زینید ؟؟ نگفتید کدوم راحتره ! و همچینین انعطاف پذیرتر ؟

راحتی رو من نمی تونم بگم بستگی به خودتون داره.
خب zf2 بر اساس تجربه zf1 به وجود اومده. انعطاف پذیری که zf2 داره zf1 نداره.
  پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان