• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شروع برنامه نویسی وب
من می خوام برنامه نویسی وب رو شروع کنم ولی نمی‌دونم از کجا؟
کمی هم html و css و js می‌دونم انگلیسیم هم خوبه!
اگه میشه منبعی معرفی کنیم
در ضمن از لینوکس هم استفاده می‌کنم!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
google , forum
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : mehionline
در تأیید فرمایش رضا جان:

بنظر من دو تا کتاب php هم بخرید بخونید (کامل، از مقدمه تا پایان)

اینطوری طبقه بندی شده و به ترتیب یاد میگیرید

کتابای انتشارات ناقوس برای شروع خوبه، من خودم php مبتدی و متوسط رو با php4 ناقوس شروع کردم
بعدم php4 انتشارات ساحر
بعدم دوباره بعد از 6 سال که برگشتم به عالم وب یعنی 6 ماه پیش Big Grin php5 انتشارات ناقوس رو خوندم که دارای دو جلد مبتدی و متوسط و جلد پیشرفته بود، خوبم بود راضی بودم

حتماً بعد از اتمام کتابها برای خودتون پروژه فرضی کامل تعریف کنید ...

در طول خوندن فصل های کتابهام که تمرینات رو درک کنید و دست به کد هم باشید...
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza mehionline
از بچه های فروم اوبونتو هستین درسته؟
خب اول مشخص کنین که میخواین php یاد بگیرین و php رو شروع کنین بعد راهنمایی کنن بچه ها ....ظاهرا قصدتون php هست درسته؟ به نظر من نیازی به کتاب نیست...توی نت سرچ کنین مطالب فارسی خیلی زیادی راجع به php و برنامه نویسی وب پیدا میکنین که به روز و مفید هستن...هرجا هم مشکلی داشتین یه سرچ کوچولو توی نت کنین یا توی این فروم مطرح کنین زود به جواب میرسین...من 1.5ساله شروع کردم به php....کتاب هم نخوندم...از روی همین مطالب آموزشی توی اینترنت و انجام پروژه های مختلف شروع کردم و الانم به نظر خودم پیشرفت خوبی داشتم و کارهای خوبی انجام دادم...Blush
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
ولی من همچنان رو کتاب تأکید دارم، خیلی از همین موضوع هایی که همه روزه سوال میشه تو فروم، از مسائل ساده کتاب ها هستن که چون به صورت سریالی و مطالب مرتبط به هم خونده میشن، بک گراند مناسبی از مسائل مختلف تو ذهن ایجاد میکنن، بعدش به نظر من فروم و google (خب یعنی همزمان)

باز من کتاب کاغذی رو بیشتر از ای بوک قول دارم، چون چشم رو اذیت نمیکنه و دیر تر خستگی میآره که فکر باز تر میمونه و یادگیری بیشتر...
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
نقل قول:باز من کتاب کاغذی رو بیشتر از ای بوک قول دارم، چون چشم رو اذیت نمیکنه و دیر تر خستگی میآره که فکر باز تر میمونه و یادگیری بیشتر...
یادمه یه بار یه شب نت صبح مجبور شدم یه پی دی اف انگلیسی بخونم ، انقدر چشمم اذیت شد رفتم عینک آفتابی زدم ساعت 4 شبTongue
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386 mehionline

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان