• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سیستم رزرو مطب
با سلام خدمت اساتید ... من میخواستم قسمت رزرو سایت پزشکو ایجاد کنم اما ی مشکلی دارم میخوام روندش اینطور باشه که : ادمین سیستم ی روز رو با date picker انتخاب کنه و بعد ی سری بازه زمانی مشخص توی این تاریخ ب مدت یک ربع یک ربع بذارم و عضو بیاد یکی از اینهارو انتخاب کنه (مثلا با حلقه برای هر روز انتخاب شده توسط ادمین این بازه هارو قرار میدم ) ولی اینطوری نمیدونم چه ساختاری برای دیتابیسم مناسبه Huhاما یکم حس میکنم خیلی بهینه نیست و نشدنیه Confused حالا اگر شما پیشنهادی دارین درباره این روند یا حتی ایده های دیگه ممنون میشم ی کمکی بکنین Big GrinTongueBlush
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۵ مهر ۲۳, ۱۲:۰۵ ق.ظ)boy_sobhan نوشته: با سلام خدمت اساتید ... من میخواستم قسمت رزرو سایت پزشکو ایجاد کنم اما ی مشکلی دارم میخوام روندش اینطور باشه که : ادمین سیستم ی روز رو با date picker انتخاب کنه و بعد ی سری بازه زمانی مشخص توی این تاریخ ب مدت یک ربع یک ربع بذارم و عضو بیاد یکی از اینهارو انتخاب کنه (مثلا با حلقه برای هر روز انتخاب شده توسط ادمین این بازه هارو قرار میدم ) ولی اینطوری نمیدونم چه ساختاری برای دیتابیسم مناسبه Huhاما یکم حس میکنم خیلی بهینه نیست و نشدنیه Confused حالا اگر شما پیشنهادی دارین درباره این روند یا حتی ایده های دیگه ممنون میشم ی کمکی بکنین Big GrinTongueBlush

به نظرم این سیستم و میتونی با افزونه های جوملا طراحی کنی.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام

ساختار تاریخ رو پیشنهاد میکنم بر حسب ثانیه بصورت INT ذخیره کنید

و یک حلقه تعریف کنید که زمان بندی هر 15 دقیقه رو بر حسب ثانیه حساب کنه اما توی دیتابیس ذخیره نکنه

حالا اگه یک تایم رزرو شد اونو توی دیتابیس ذخیره کنه و برای رزرو جدید اسکریپت آخرین رکورد ثبت شده در دیتابیس رو برسی میکنه و 15 دقیقه بهش اضاف میکنه و رکورد جدید رو ثبت کنه

این وسط میتونید یک حلقه هم ایجاد کنید که ویزیت های بین ساعات کاری رو برسی کنه و هر کدوم که توی دیتابیس ذخیره شده بود رو به عنوان رزرو شده به کاربر نمایش بده
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y boy_sobhan ars31277

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان