• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ویدئو کنفرانس
سلام
میخاستم بدونم میشه یه سایت ساخت که ویدیو کنفرانس داشته باشه؟ یعنی کاربرا بتونن وب و صدا و امکان تایپ باشه
سایت آموزشی هست. واسه ساختش حدودا چقدر هزینه میشه؟
آیا میشه از وی پی ان هم استفاده کرد؟
و اگر اینترنت ملی بشه تاثیری روش داره؟
اگه میشه یه توضیح کلی بدید.مرسی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
توضیح کلیش میشه: کار نشد نداره!
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza
خواهشا خودتون یا مسولین محترم. عنوان پست را درست کنید.
خدایا، این دنیا را بیهوده نیافریدی.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y
متاسفانه بخاطر عدم مطالعه قوانین هستش.
یعنی بی احترامی به همه!
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

کد کمتر => خطای کمتر => قابل فهمتر => خوانایی بالاتر => نگهداری بهتر

پاسخ
تشکر شده توسط :
من دو هفته رو همین موضوع کار کردم. به قول امین کار نشد نداره. اما در این ضمینه هزینه ها بسیار بالا هستند.

ساده ترین راه این هست که از شرکت های بزرگی که سرویس های stream ارائه می دهند استفاده بشه. که خوب با وضعیت دلار در مملت ما خودش یک دردسر بزرگ هست.

اما اگر سرور داخل ایران بخواهید راه بندازید. سخترین مرحله اش نصب رو راه اندازی سرویس هایی مثل red5 هست. و بعد از اون ایجاد api لازم.

کلا سرمایه زیادی نیاز داره این کار.
  پاسخ
تشکر شده توسط : ali786
(۱۳۹۱ مرداد ۱۹, ۰۴:۲۸ ق.ظ)zoghal نوشته: من دو هفته رو همین موضوع کار کردم. به قول امین کار نشد نداره. اما در این ضمینه هزینه ها بسیار بالا هستند.

ساده ترین راه این هست که از شرکت های بزرگی که سرویس های stream ارائه می دهند استفاده بشه. که خوب با وضعیت دلار در مملت ما خودش یک دردسر بزرگ هست.

اما اگر سرور داخل ایران بخواهید راه بندازید. سخترین مرحله اش نصب رو راه اندازی سرویس هایی مثل red5 هست. و بعد از اون ایجاد api لازم.

کلا سرمایه زیادی نیاز داره این کار.

ممنون که جواب دادید.
میشه جدا از سرمایش درمورد خودش بیشتر توضیح بدبد؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اون چیزی که سوال کرده بودید رو توضیحح دادیم خدمت تون. چه چیزی دیگری رو باید توضیح بدم نمی دونمHuh
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان