• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد symfony
سلام
یه سوال در موردی فریم ورک سیمفونی داشتم.
کسی هست اینجا سیمفونی 2 کار کرده باشه؟
یه بخشی هست تو این فریم ورک که ارتباطات چند Entity رو بیان می کنه. مثلا من یه Entitiy دارم که اسمش Category یه Entity دیگه هم دارم که اسمش Post. اون چیزی که از کارکرد این Entity ها روشنه اینه که هر Post تو دیتابیس حاوی Id یک Category می شه.
این ارتباطاتش رو من ایجاد کردم که برای Category عبارت است از OneToMany و برای Post عبارت است از ManyToOne.
حالا من می خوام تو فرم اضافه کردن پست جدید Category ها به شکل لیست کشویی لیست بشن تا بشه موضوعات رو به Post ها نسبت داد.
این کار به چه شکلی صورت می گیره؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
جواب نداره سوالم؟
واقعا کسی سیمفونی 2 رو کار نمی کنه؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
فکرکنم Goback توی انجمن، سیمفونی کار میکنه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
متوجه نشدم. Goback کیه چیه؟ Dodgy
  پاسخ
تشکر شده توسط :
میشه کد فرمتون رو بزارید ؟!

من symfony کد نزدم ولی فکر میکنم شما باید اول مقادیر رو بگیرید بعد داخل المان انتخاب لیستی فرم واردش کنید فکر نمیکنم به ریلیشن شیپ توی دیتابیس ها ربطی داشته باشه . ضمنا" شما باید اون ریلیشن شیپ که تعریف کردی رو توی خود دیتابیس هم داشته باشی . داری ؟!
  پاسخ
تشکر شده توسط : esmahdi
با سلام و احترام
به ریلیشن ربطی نداره .
به یک یا دو بودن سیمفونی هم همین طور.
این تعیین ارتباطات تو سایر فریمورک ها مثل کیک هم هست و کارایی های یکسانی رو هم دارن
کلا کاری که می کنی یه حرکت تکنیکی هست به چهارچوب و ارتباطات ربطی نداره . اینکه می خوای به صورت لیست کشویی نشون داده بشه بر میگزده به اینکه چطور از twig استفاده کنی.
در کل بهتره سوال خودت رو تو خود انجمن سیمفونی بپرسی . چون افرادی به اونجا سر می زنن که کاربا سیمفونی کار هر روزشون است
  پاسخ
تشکر شده توسط : esmahdi
سلام
ممنون از پاسختون
ولی نمی شه گفت که ربطی به Relationship نداره!
من این ارتباطات رو تعریف کردم درست.
کلا کار کردن با سیمفونی یک مقدار مشکله دلیلش هم به نظرم نداشتن جامعه کاربری فارسی زبان.
حالا من روش کار می کنم جواب رو می ذارم.
خیلی دوست دارم یه زمانی یه آموزش جامع رو روی سایت در مورد سیمفونی شروع کنم Undecided
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این آموزش های ویدئویی فارسی سیمفونی که مراحل کار ساخت یک پروژه را از اول در سیمفونی 2.2 نشان می دهد می تواند مفید باشد....
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان