• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد Excel
با سلام کسی از دوستان می داند که چطوری یک دستور اس کیو ال بنویسم و از آن دستورات مستقیما اطلاعات را از دیتابیس استخراج نموده و در فایل Excel با پسوند xls ذخیره نمایم البته اینکه در کلمات و حروف های فارسی که در دستور اس کیو ال از as استفاده می کنم مشکلی پیش نیاید چیست ؟

البته زبان برنامه نویسی ام PHP است.
  پاسخ
تشکر شده توسط : ahora
من از این کتابخونه استفاده کردم از sampleهاش میتونید استفاده کنید کار باهاش خیلی راحته تنها مشکلی که من دیدم با فارسی داشت ساخت فایل pdf بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : rink8 ahora
با سلام
از این کتابخانه استفاده کردم متاسفانه خروجی اکسل آن فارسی نیست راه چیست ؟

با احترام
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
امکان نداره ، همین هفته پیش یه پروژه رو با این کتابخونه انجام دادم . کاملا فارسی !
همراهش نمونه هایی برای UTF-8 هم داره . می تونی با اون چک کنی
  پاسخ
تشکر شده توسط : ahora
با سلام و احترام

لطفا ضمیمه این تایپیک کنید.

با احترام.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
پروانه بیا با تو کار دارند Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : rink8 parvane
سلام

چی رو ضمیمه کنم ؟
الان چک کردم و در اولین simple خودش UTF-8 نوشته و می تونید چک کنید.
حتی همون نمونه رو ویرایش کنید با یه متن کاملا فارسی ...

از فارسی بودن متنی که به برنامه میدید مطمئن هستید؟
خروجی این برنامه با متن فارسی چی هست؟ خطا میده؟
  پاسخ
تشکر شده توسط : rink8
با سلام

یک دانه فایل PHP که دستور SQL به تابع آن ارسال کنم و آن تابع دستور SQl من را که به این صورت است بگیرد و خروجی با پسوند XLS به من بدهد و این هم کد دستور من :

کد:
select id as `شماره`,name as `نام`,family as ` نام خانوادگی` from person order by id asc;

با احترام
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خب نفرمودید که خروجی کدتون چی هست !
آیا اطلاعات در دیتابیس کاملا فارسی هست ( یونیکد و... )؟
یک بار اطلاعات رو قبل از ارسال به کلاس اکسل، اکو کنید یا توی یه فایل متنی بنویسید ، ببینید درسته یا نه

اگر به درست کار کردن این کلاس هم شک دارید تستی که گفتم رو انجام بدید و نتیجه رو بگید.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
با سلام

سپاسگذارم از پاسخگویی شما .

اطلاعات در دیتابیس من کاملا فارسی است. همین کار را کردم متاسفانه به هم ریخته است کلماتم یعنی به صورت ظ†ط§ظ… ظ…ط­طµظˆظ„ و.. نمایش می دهد
یک خواهش از شما دارم یک فایل PHP با یک دیتابیس ساده به نام person با فیلد های id,name,family بسازید سپس چند مقدار به آن وارد کنید البته به فارسی یک دستور اس کیو ال که در تایپیک قبلی دادم را از آن خروجی اکسل بگیرید و تست کنید.

اگر درست کار کرد اینجا بگذارید.

سپاسگذارم از اینکه وقت گذاشتید.
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان