• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد متد get
سلام دوستان
توي چند تا سايت ديدم كه آدرس صفحات سايت به اين شكل
hosting.html?id=s-20
تا اونجايي كه من ميدونم يه مقدار را با متد get به صفحه فرستاده ولي صفحه به پسوند .html مگه ميشه توي اين صفحه از متد get استفاده كرد مگه نبايد صفحه php باشه ؟ اگه ميشه چوري ؟ اگه نميشه پس چرا استفاده كرده ؟

ديگه اينكه توي فروم phpnuke موقعي كه phpbb باشه آدرس صفحات فروم به صورت http://siteaddress.com/ftopicp-861115.html#861115 هست ، هر كدوم از صفحات فروم يه آدرس html داره سوالم اينه كه براي هر تاپيك يه صفحه html رو سرور ساخته ميشه ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
سوال اولتون: اینکارو با apache می شه انجام داد و پسوند رو به هر چیزی که دلت بخواد می تونی تغییر بدی
سوال دومتون هم: یه مدی هست که اینکارو می کنه و آدرس صفحات رو تغییر می ده / مثل همین انجمن که برای seo این کار انجام می شه که گوگل از ما خوشش بیاد و تو صفحه اول ببره
  پاسخ
تشکر شده توسط : molana vahid2
در مورد سوال دومتون اصطلاحان برنامه نویس ها slug خطاب میکنند و سئو کار ها clean url می نامند. و فقط یک اسم هست که شامل یک یا چند متغر که کنار هم هستند.
  پاسخ
تشکر شده توسط : hosseintdk775 molana vahid2
برای سوال دوم (اگه الان وحید نمیاد بگه تو واسه همه چی یه چیزی نوشتی قبلا!) من قبلا نوشتم یه چیزی Smile : آدرس دهی درست | یادداشتهای بیت نیمسوز
  پاسخ
تشکر شده توسط : hosseintdk775 smhnaji zoghal vahid2
(۱۳۸۹ دى ۱۸, ۰۳:۳۲ ب.ظ)fzerorubigd نوشته: برای سوال دوم (اگه الان وحید نمیاد بگه تو واسه همه چی یه چیزی نوشتی قبلا!) من قبلا نوشتم یه چیزی Smile : آدرس دهی درست | یادداشتهای بیت نیمسوز

Big Grin ققط واسه خالی نبودم عریضه می گم. دیدی راست گفتم Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان