• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد فریم ورک Lithium - Li3
سلام رفقا.
میخواستم بدونم راجع به فریم ورک پی اچ پی Lithium یا بعبارتی li3 آیا اطلاعاتی دارین؟ کلا مستندات فارسی راجع بهش دو سه خط ویکی پدیاست که فقط اشاره کرده توسط توسعه دهندگان کیک پی اچ پی نوشته شده و داره توسعه پیدا میکنه و انگلیسی هم سایت خودشه که li3.me هست.

البته داکیومنتهای سایت خودش خوبه و کامل توضیحات لازم رو داده و چون مبتنی بر کیک پی اچ پی هم هست ساختارش شسته رفته و مشخصه. میخواستم بدونم آیا اطلاعات دیگه ای از این فریم ورک دارین یا تجربه ی کار باهاش رو دارین؟
احتمالا توی شرکتی مشغول به کار بشم طی چند روز آینده که با این فریم ورک داره کار میکنهUndecided
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y
سلام. آپدیت میکنم این تاپیک رو.
شرکتی که الان مشغول به کارم با فریم ورک لیتیوم داره کار میکنه. سوال اینجاست که آیا اسم این فریم ورک رو شنیدین؟Big GrinBlush

اصلا ازش خوشم نمیاد. اما خب چاره ای هم ندارمDodgyDodgyDodgy

به شدت دوست دارم Yii رو در آغوش بگیرم و محکم فشارش بدم
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من فقط میدونم دو نفر از کیک پی اچ پی کناره گیری کردن و این فریم ورک رو ارائه دادن.
از اون شرکت بپرس چرا این فریمورک رو انتخاب کردن.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
همونی که احسان گفت رو منم شنیدم
حتی لوگوش رو ندیدم

یه تجربه هم بهت بگم :
اگر خیلی روش کار نکردن و مثلا روش cms ننوشتن ، خیلی منطقی بشین و مخشون رو بزن
در غیر اینصورت :
یا تلاش کن باهاش کنار بیای و با آغوش باز بپذیرش
یا همین الان استعفا بده
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نه امکان تغییرش نیست. اینجا شرکت بزرگیه و پروژه های بزرگی رو با این فریم ورک انجام دادن و عملا من توانایی تغییر یا متقاعد کردن مدیرانش رو ندارم. تعداد ۳۰-۴۰تا برنامه نویس دارن با این فریم ورک کد میزنن اینجا و از سالها قبل دارن باهاش کار میکنن. واقعا نمیدونم علت انتخابش چی بوده اما خیلی قاطعانه از طرف مدیران داره حمایت میشه و دلایل خودشونو هم دارن برای اینکار. منم به عنوان یک کارمند بهرحال دارم کار میکنم باهاش. BlushDodgy
سایت Vidanama.com هم باهاش پیاده شده در شرکت ما.

پی نوشت: این یک تبلیغ نیست مدیرجونHeart

اینم آدرس سایتش
li3.me
  پاسخ
تشکر شده توسط :
الان دیدمش
جالبه من خیلی چرخیدم در مورد فریم ورک های پی اچ پی
این اصلا به چشمم نخورده بود
خیلی ناشناخته اس Big Grin
خب چیزی که هست روی 5.3 به بالا اجرا میشه
زیادم آپدیت نیست آخرین تغییرات 7 ماه پیشه
سبک هم هست حجم فایلهاش زیر یک مگ هست
مستنداتشم خوندم چندان یادگیریش سخت نیست
شبیه کیک هم هست Big Grin

به نظرم روی Yii بمون و شرکتتو عوش کن Big Grin
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط :
آره منم چند روزه یاد گرفتمش. البته به من گفتن فقط 30% اش شبیه کیک هست و بقیه اش متفاوته.
نه شرکت خوب و معتبریه در مشهد و قصدم موندنه. سطح کاری شون خیلی بالاست و موقعیت خوبیه برای من که حرفه ای تر کار کنم.مصاحبه سختی رو هم گذروندم. موقعیت حقوق و مزایایی خوبی هم داره. قصدم مونده. اما پروژه های شخصیم روبا Yii میزنم. کارهای اینجا هم با li3. DodgyBlush
  پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys
نقل قول:اما پروژه های شخصیم روبا Yii میزنم. کارهای اینجا هم با
دو تا ساختار رو باید توی ذهنت داشته باشی.
کار سختیه به نظرم

بهرحال موفق باشی .
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : webnevesht
(۱۳۹۵ بهمن ۰۵, ۰۹:۲۷ ب.ظ)Reza نوشته: این اصلا به چشمم نخورده بود
خیلی ناشناخته اس
انقدر ناشناخته هست که wappalyzer شناساییش نمیکنه

با رضا هم موافقم که انتخابت خیلی سخته . خودم رو مثال میزنم از موقعی که اومدم تو این شرکت و فریم ورک اختصاصی خودشون رو کار میکنم، کار کردن با لاراول که ۲ سال داشتم باهاش کار میکردم مثل قبل اسون نیست و واسه توسعه سایت های خودم بعضا ناچار به سرچ هستم و دستور های روتینش هم یادم میره
  پاسخ
تشکر شده توسط : webnevesht
php چقدر فریمورک داره Big Grin
کل عمرمون رو صرف یادگیری این فریمورک ها کنیم بازم تمومی نداره !

من خودم اومدم رو لاراول بعد Yii تو شرکت مجبور شدم کد ایگنایتر بزنم کلا هرچی لاراول و Yii زده بودم یادم رفت! به نظرم اگه بتونی جایی کار کنید که با Yii کار کنند که چه بهتر اگه نه فوق اینه یکی دو سال کار میکنی و بعد یه شرکت بهتر
میثم محمودی | انجمن کد ایگنایتر فارسی
--------------------------
هرگز نمي توان با آدمهاي کوچک کارهاي بزرگ انجام داد
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان