• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در خصوص امنیت قالب
سلام. من یک قالب ساختم و یک بک گراند دارم که قراره کاربر داخل پنل وردپرس اونو آپلود کنه و قرار بده، حالا من قصد دارم فایل css این بک گراند رو داخل php بنویسم و یک دستور قرار بدم تا لینک تصویری که آپلود شده داخل اون کد های css قرار بگیره و تصویر به با خاصیت background img به نمایش در بیاد. این کار از نظر امینتی مشکل نداره؟ یا راه ساده تری هست که انجام بدم ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۸ فروردین ۱۰, ۰۱:۴۳ ب.ظ)ف tadownload نوشته: سلام. من یک قالب ساختم و یک بک گراند دارم که قراره کاربر داخل پنل وردپرس اونو آپلود کنه و قرار بده، حالا من قصد دارم فایل css این بک گراند رو داخل php بنویسم و یک دستور قرار بدم تا لینک تصویری که آپلود شده داخل اون کد های css قرار بگیره و تصویر به با خاصیت background img به نمایش در بیاد. این کار از نظر امینتی مشکل نداره؟ یا راه ساده تری هست که انجام بدم ؟

وقتی امنیت سایتتون پایین میاد که یک ورودی بدون چک و تست شدن آپلود و یا در دیتابیس ذخیره بشه ، شما میتونید از چندین روش استفاده کنید و باید حتما در هر کدوم موقع آپلود فایل اونو بررسی کنید که آیا یک فایل هست یا نه آیا تصویر هست یا نه ؟ بعد بقیه کاراتونو انجام بدید
  پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان