• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درباره خرید هاست برای پرداخت Paypal
سلام...
یه پروژه پیشنهاد شده که توش باید امکان پرداخت از طریق paypal و مسترکارت فراهم باشه... با توجه به صحبت هایی که شنیدم راجع به تحریم ایران و آی پی ایران میخواستم بدونم برای خرید هاست برای این سایت باید کلا از یک شرکت خارجی هاست بگیرم یا اینکه میشه از شرکت های ایرانی که هاست خارجی هم میدن هم هاست گرفت....به طور مثال هاستهای خارجی ایران سرور
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
معمولاً به هاستی که دیتاسنترش داخل ایران نباشه میگن هاست خارجی .
شما دیتاسنتر رو بنگر ، سرور رو بنگر ، ایرانی نباشه .
من یه هاست دارم از میهن وب هاست(هتزنر آلمان) ، تموم تحریم ها رو رد کردم به لطفشAngel
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دامین هم .ir نباشه.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
پس مثلا اگه یه هاست لینوکس خارجی از یه شرکتی مثل ایران سرور بگیرم با یه دامین دات کام مشکلی ایجاد نمیشه که نه؟
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
تضمینی وجود نداره اگر تابلو نشه که ایرانی هستی یا خودت تابلو نکنی مشکلی پیش نمیاد ،
بعضی شرکتها میدونن تو ایرانی هستی ولی تا موقعی که تابلو نکنی اونها هم انگار نه انگار ولی بعضی های دیگه خیلی گیرن و خیلی می ترسن خصوصا شرکتهای آمریکایی - کانادایی ، یهو میبینی کل دیتا ها رو پام کردن رفت .
موفق باشی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خیلی فاکتور ها در این مسائل وجود داره. همین الان من یک سایت رو سرور خودم دارم به اسم http://trueloverumi.com ای سایت یک ایرانی مقیم آمریکا هست. دامین روی ns های NS2.HAMEDANONLINE.COM هست. کلی سایت ir. رو این سرور هست و سرور در کانادا و کلا مشخصات ساپورتش ایرانی هست.

اما راحت دارند از پیپل استفاده می کنند. چرا چون کلیه عملیات های بانکی با ای پی آمریکا انجام میشه. هر وقت هم ازش خواستن verify کنه انجام داده.

پس شما نگران این موضوع نباشید. شما نگران سایر موارد که مربوط به داشتن حساب پیپل هست رو بررسی کنید. مثل همین verify کردن
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza
جناب سوزنچی این پروژه رو شما انجام دادین؟ واسه پرداخت آنلاینش میپرسم... یا اینکه پروژه ای رو انجام دادین که پرداخت با Paypal داشته باشه توش؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بله این پروژه رو 5 سال پیش انجام دادم.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
آقا صالح یه خصوصی فرستادم براتون
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان