• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرور مجازی
سلام
یه vps دارم از آمریکا ، باهاش مشکلی ندارم و uptime به جرات میگم ۱۰۰٪ بوده تو این ۲ سال و ۹۹٪ بوده تو این ۵-۶ سال

ولی به خاطر بحث سئو مجبورم سرور رو بیارم ایران

کسی از مبین نت سرویس داره ؟ یا اطلاعی دارید که چطوریه ؟
هاست ایران رو تقریبا میترسم !!
پارس پک قبلا باهاش کار کردم اصلا خوب نیست
شدیدا اعتقاد دارم که شرکت سرویس دهنده م باید تهران باشه پس یه سری از شرکت ها از نظرم حذفه
یه جا دیگم میشناختم که اسمش یادم نمیاد ولی رو سرور خیلی معروفه تو ایران ولی قیمتش خیلی فضایی گرونه!!!

کجا رو پیشنهاد میدید ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
من چندساله از خدمات فراسو استفاده می‌کنم، پشتیبانی خوبی دارن و مشکلی تا الان نبوده که برطرف نکرده باشن.
البته ازشون VPS یا سرور نداشتم ولی از میزبانی وب ایرانشون استفاده کردم.
تنها مشکلش شاید بشه گفت که سرورهای ایران از دایرکت ادمین استفاده می‌کنن باشه.
مارال هاست هم ازشون سرویس میزبانی وب داشتم و خوب بودش. (برای سرورهای ایران از سی‌پنل استفاده می‌کنه.)
البته شما سرور مجازی می‌خوایید و فکر نکنم این مسئله برای شما از اهمیت چندانی برخوردار باشه.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۶ اسفند ۲۶, ۰۴:۵۴ ق.ظ)mr-mostafa نوشته: سلام
من چندساله از خدمات فراسو استفاده می‌کنم، پشتیبانی خوبی دارن و مشکلی تا الان نبوده که برطرف نکرده باشن.
البته ازشون VPS یا سرور نداشتم ولی از میزبانی وب ایرانشون استفاده کردم.
تنها مشکلش شاید بشه گفت که سرورهای ایران از دایرکت ادمین استفاده می‌کنن باشه.
مارال هاست هم ازشون سرویس میزبانی وب داشتم و خوب بودش. (برای سرورهای ایران از سی‌پنل استفاده می‌کنه.)
البته شما سرور مجازی می‌خوایید و فکر نکنم این مسئله برای شما از اهمیت چندانی برخوردار باشه.

ممنون ولی همون طور که فرمودید ، سرور یا هاستینگ تفاوت زیادی داره و ملاک درستی نیست اگه بخوام بر این اساس که هاستینگشون خوبه ازشون vps بگیرم
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان