• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سامانه ارسال پیام کوتاه
دوباره سلام

میخواستم بدونم چطور میتونم از سامانه پیام کوتاه توی فروشگاه اینترنتیم استفاده کنم؟
به طور مثال وقتی کاربر خرید خودش رو با موفقیت انجام داد بهش یه پیام کوتاه بده که درون , آدس فروشنده و شماره تماسش رو بهش بده و همچنین کد رهگیری سفارش رو.

اگه کسی تو این زمینه کار کرده خواهش میکنم که اطلاعات خودش رو در اختیار من ودیگر دوستان قرار بده.
با تشکر
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کار سختی نیست...
یه خط ارسال پیام کوتاه باید داشته باشین.
بعد با کدهای وب سرویس اون میاین توی صفحه ای که عملیات خرید انجام میشه و پیغام میده که عملیات با موفق انجام شده یه پیام کوتاه ارسال میکنین به شماره ای که مشتری ثبت کرده .کار سختی نیست
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
lمیتونی در این زمینه بیشتر توضیح بدی.
اگه امکان داره
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
اول اینکه باید با یه شرکت ارسال پیام کوتاه قرارداد بندید که اگه خواستی من درخدمتم
mida-co.ir
شرکت ما دو راه براتون پیشنهاد میکنه اول اینکه از وب سرویس استفاده کنی دوم اینکه از یو ار ال
روش یو ار ال برای اس ام اس های تکی خوبه مثلا مشتری شما خرید رو انجام داد می خواهید بعد از خرید یا سفارش ارسال ام اس بشه خوبه
نحوه کار با یو ار ال هم به این شکل هستش
mida-co.ir/send.php?user=$user&pass=$pass&to=$to&sender=$sender&text=$text
ولی وب سرویس امکانات بیشتری داره می تونید به تعداد بالا ارسال اس ام اس کنید که باید نمونه کدها براتون ارسال بشه وصل کنید
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان