• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سازمان مدیریت برنامه نویسان php رسما یکی از حامیان جشنواره وب ایران شد.
از همین ساعت به اطلاع دوستان و اساتید می رسونیم. که سازمان مدیریت برنامه نویسان ایران پی اچ پی یکی از حامیان سومین جشنواره ایران قرار گرفت.

نوع حمایت انجام شده طراحی و برنامه نویسی سیستم مدیریت همایش و داوری این جشواره توسط یک از اعضای تیم توسعه و تحقیق این سازمان انجام شده است.

از طرف خودم تبریک میگم.
به امید موفقیت روز افزون سازمان برنامه نویسان پی اچ پی ایران
  پاسخ
واقعا عالی بود
http://www.webna.ir/news/?id=-1859437967
  پاسخ
تشکر شده توسط : zoghal molana
امکان داره بگید چطور این اتفاق افتاد
  پاسخ
تشکر شده توسط :
صالح پول دادی بهشون؟
Big Grin
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط :
زحمات صالح رو اینجور زیر سوال نبرید
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من و پول دادن Tongue
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من می دونم سرور داده Big Grin شاید هم کد نوشته Big Grin لب باز نمی کنه که بگه آخه چطوری Huh
  پاسخ
تشکر شده توسط :
پی گیری چه جوری بونش با ارزش تر از اتفاقی که افتاده نیست. به هر ترتیب باید از فرصت بهتر استفاده کرد .
من صمیمانه از صالح عزیز به خاطر زحماتی که کشیده تشکر میکنم
به فکر این باشیم که بنیاد علمی خودمونو با این ابزار جدید بهتر بتونیم به دیگران معرفی کنیم
علم تاج افتخار دنیا و یادگار پس از مرگ است
  پاسخ
تشکر شده توسط : zoghal parvane oia
با استاد علی موافقمBig Grin

سپاس صالح
زحمت کشیدی اخوی
Heart
همه جوره اش رو داریم ظاهرن
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alimokhlesi admin zoghal parvane
راستیش دوست نداشتم . اسمی از من برده بشه. حالا که برده شد. توضیح
می دم. شایان شلیله که مجری برگزاری جشنواره وب و خبر کزاری وب هست. یکی از دوستان نزدیک من در اینترنت هست.
زمانی که سومین جشنواره وب در حال کلیک خوردن بود. از من خواستن که یک فرم برای ثبت و ارسال وب سایتها جهت شرکت در جشنواره وب رو من تهیه کنم. من هم قبول کردم. اما بجای یک فرم ساده . یک سیستم طراحی و کد نویسی کردم. تا از ثبت تا داوری به صورت سیستماتیک انجام بشه.
بعدش بهم گفتم لینک وب سایتت رو بده. به عنوان اسپانسر یا حامیان معرفیت کنیم. منم هدفم در راستای اوپن سورس بود نه مالی با مشورت با آقای مخلصی و وحید عزیز اینجا رو اسپانسر کردم تا در هدفم موافق تر عمل کرده باشم.

همین. کاری نکردم جز وظیفه.
  پاسخ
تشکر شده توسط : admin parvane molana oia Hamid

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان