• 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت Installer برای پروژه ی php
Smile 
سلام Heart

بچه ها برای اینکه برا پروژم Install درس کنم، چی کار باید بکنم Confused
میشه یه راهنمایی کوچولو بکنید؟ Blush
یعنی پروژه یه web application هستش که یارو ازم خواسته بشه رو cd هم بزنه و بده به این و اون Huh
مردم چه انتظارایی دارن ا Tongue

مرسی Big Grin
W H A T E V E R   Sleepy 
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اولین چیزی که نیاز داری یه فرم (چند مرحله ای با کلاس تره) تو هر مرحله از فرم هرچی نیازه از کاربر میخوای. مثلا در مرحله اولش نیاز هست که اسم و فامیلی طرفو بپرسی و از این حرفا. و همینطور ادامه میدی. برای ثبت اطلاعات در فایل یا دیتابیس دو راه هست؛ هر مرحله رو براش کوئری در نظر بگیری یا همه رو نگه داری در آخر دسته جمعی بفرستی (transaction) . چند تا نمونه ببین . هیچی نداره
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : masoudmanson
میسی داداشی

من یه چیزی برام سواله
این که چطور می تونم مثلا تنظیمات php رو تو سیستم کسی که داره application رو نصب می کنه تغییر بدم Confused

برا این برنامه لازمه که max_upload_size رو که به صورت default توی php.ini برابر با 2مگابایت هستش رو زیادتر کنم Blush

به نظرت what should I انجام داد؟ Big Grin
W H A T E V E R   Sleepy 
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این تنظیمات رو میتونی از طریق یک فایل .htaccess انجام بدی و تغییر بدی
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
نقل قول:برا این برنامه لازمه که max_upload_size رو که به صورت default توی php.ini برابر با 2مگابایت هستش رو زیادتر کنم
حتما نباید که تو همه کارهارو خودکار کنی. تو توی نصب به نصب کننده میگی که بهتره برای استفاده بهتر از نرم افزار مقدار فلان آپشن ها رو تغییر بدید. برای تشخیص هم از تابع ini_get() استفاده میکنی.
http://www.php.net/manual/en/function.ini-get.php

در مورد چیزی هم که webnevesht گفت اینجا بخون http://php.net/manual/en/configuration.changes.php
غایب
  پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان