• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت تقویم برای سیستم رزرو
با سلام خدمت اساتید گرامی من پس از 2 ماه تحقیق و جستجو تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزارم
دارم رو یه پروژه دانشجویی کار میکنم که یه قسمت عملیات رزرو رو انجام میده در سمت کاربر یک تقویم به اون نمایش داده میشه که روزهارو میبینه و با توجه به اینکه این تقویم به بانک اطلاعاتی هم وصل هست باید روزهایی که قابل رزرو هستن و پر نشدن رو نشون بده و اجازه بده کاربر با کلیک بر روی آن روز به فرمی منتقل بشه و اطلاعات خود و ساعت را در آن روز برای خودش ثبت کنه این یه خلاصه از کار بود در حال حاضر اگر کسی سورسی داره یا میتونه کمکی کنه لطفا دریغ نکنه چون باید ارائه بدم به دانشگاه
یه سیستم رزرو البته به تاریخ میلادی پیدا کردم لینکشو در زیر میزارم دقیقا یه چیزی مثل اون میخوام ولی با تقوم شمسی
http://www.convergine.com/scripts/booking
با تشکر
  پاسخ
تشکر شده توسط :
چیز خاصی نداره . یه تقویم شمسی رو خیلی ساده میتونین درست کنین به همین صورت . و عناصر داخلیش رو هم لینک بدین که پاپ آپ باز بشه و اطلاعات رو بگیره. همچین پروژه ای رو چند هفته پیش دادیم یکی از کارآموز های شرکت به صورت تمرینی انجام بده. یه چیزی مثل گوگل کلندر گفتیم در بیاره
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
میشه اگر کدی دارین که کمک کنه بزارین تا ببینم

من یک تقویم همراه با رویداد پیدا کردم اگر بخواهم به جای رویداد ها اطلاعات رزرو را از بانک بخواند و نمایش بدهد میشه راهنمایی کنید چیکارش باید بکنم
لینک دانلود تقویم همراه با رویداد
با تشکر
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان