• 1 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روی جلد نشریه - نظر سنجی
به نظر من برای طرح باید با ahmadi81 هماهنگ باشید.
ایشون ایده های جالبی دارن. و چون تجربه ی نشریه رو هم دارن از نظر حرفه ای فکر کنم باید بیشتر ازشون کمک بگیریم

Smile
علم تاج افتخار دنیا و یادگار پس از مرگ است
  پاسخ
تشکر شده توسط : ahmadi81
Bug 
سلام و خسته نباشد
ممنون بابت تلاشی که انجام می دهید

به نظر من استفاده از این تکنیک ها برای جذب مخاطب (فیل روی جلد) خوبه ولی نه به این بزرگی روی جلد بهتره بیشتر داخل مجله بهش پرداخت و طرح کوچکیازشروی جلدباشه که یک مجله طنز به نز نیاد .

فکر کنم قرار بود طرح سنتی مدرن باشه (یا اینکه من اشتباه میکنم )

لازم نیست این همه نوشته روی جلد باشه فقط دو الی سه جمله کلیدی کافی .

بهتره آرم و لوگو گوشه سمت راست بالا قرار بگیره (جایی که اولین نگاه مخاطب جلب می کنه )

به نظر من اگه یک پس زمینه مرتبط با موضوع داشته باشه به صورت کاملا محو جالب تره .

باید یک طرحی پیدا کنیم که گذشته ، حال و آینده رو نشون بده (در زمینه برنامه نویسی)

باتشکر مجدد
آن که می خواهد روزی پریدن را بیاموزد نخست باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالا رفتن آموزد، پرواز را با پرواز آغاز نمی کنند
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alimokhlesi
نقل قول:به نظر من استفاده از این تکنیک ها برای جذب مخاطب (فیل روی جلد) خوبه ولی نه به این بزرگی روی جلد بهتره بیشتر داخل مجله بهش پرداخت و طرح کوچکیازشروی جلدباشه که یک مجله طنز به نز نیاد.
داستان فیل من داستان آدماییکه...
این فیل روی جلد دائمی نیست و فقط مربوط به عنوان اون خیره که بالا سرش اومده "مایکروسافت بدنبال افزایش مشاغل برای..." و منهم یه فیل از google پیدا کردم که به این عنوان بیاد از اونجا که مثلا قرار نیست که این خبر تو شماره های بعدی نباشه پس این فیل هم وجود نداره.منظوره من این بود که کلا روی جلد نشریه انعکاسی باشه از توش.
داخل مجله رو کسی می خونه که مجله رو دریافت کرده. جذب مخاطب اول از جلد نشریه شروع می شه. غیره اینه؟

نقل قول:فکر کنم قرار بود طرح سنتی مدرن باشه (یا اینکه من اشتباه میکنم )
من زیاد پست هارو دنبال نکردم. اگه همچین قراری بوده من متوجه نشدم.ببخشید

نقل قول:لازم نیست این همه نوشته روی جلد باشه فقط دو الی سه جمله کلیدی کافی .
با اینکه چی رو جلد نشریه باشه من برام سخت بود چون اطلاعای از درون نشریه نداشتم.
2 یا 3 کلمه؟ مثلا؟

نقل قول:بهتره آرم و لوگو گوشه سمت راست بالا قرار بگیره (جایی که اولین نگاه مخاطب جلب می کنه )
...

نقل قول:به نظر من اگه یک پس زمینه مرتبط با موضوع داشته باشه به صورت کاملا محو جالب تره .
چه موضوعی؟ موضوع شماره مجله یا در کل خود مجله؟
اون فیل هم مثلا در مورد موضوع شماره بود

نقل قول:باید یک طرحی پیدا کنیم که گذشته ، حال و آینده رو نشون بده (در زمینه برنامه نویسی)
...

در کل کاش زودتر میومدین و کاررو دست می گرفتین. البته نه اینه الان دیر شده
ممنونم
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alimokhlesi ahmadi81
نقل قول:باید یک طرحی پیدا کنیم که گذشته ، حال و آینده رو نشون بده (در زمینه برنامه نویسی)
کسه دیگه ایی هم رو همچین طرحی فک می کنه؟
خدایش دیگه خیلی داریم وسواس بخرج می دیم
کارای خارج از توانمون فقط نتیجش وقت سوزیه Sleepy
بخدا محتواست که کاربر دایمی میاره نه لوگو ( اصلا منظورم لوگوی یوشا نیست Wink ) نه جلد نشریه
من که مغزم ( نخود بوداده وسط سرم رو میگم Wink ) پوکید ولی چیزی به ذهنم نرسید...
با همون لپه هم دارم فک می کنم Big Grin
خدایشش ایده ال پرستی رو کنار بزاریم واقع بین باشیم Sleepy
یه بچه فیل - یه فیل نوجوان - یه فیل میانسال - یه فیل پیر Big GrinBig GrinTongue
الانه که داده ahmadi درییادBig Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : admin ahmadi81
Bug 
سلام به همه

جناب محمد امین همه اینا نظرات من بود فقط همین .

برای پس زمینه به نظر من میشه از همچین تصاویری استفاده کرد یا اینکه تغییرش داد به چیزی که نزدیکتر با موضوع باشه .

آن که می خواهد روزی پریدن را بیاموزد نخست باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالا رفتن آموزد، پرواز را با پرواز آغاز نمی کنند
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
(۱۳۸۸ مهر ۱۸, ۰۴:۱۴ ب.ظ)ahmadi81 نوشته: سلام به همه
جناب محمد امین همه اینا نظرات من بود فقط همین .
برای پس زمینه به نظر من میشه از همچین تصاویری استفاده کرد یا اینکه تغییرش داد به چیزی که نزدیکتر با موضوع باشه .

امید وارم که باعث ناراحتی نشده باشم
قرار شد که نظر اصلی رو شما بدید Cool
و اینکه منم خیلی فک کرد اما چیزی بذهنم نرسید لینجوری مخواستم بدونم که کسی ذهنیت یا چیزه اماده ایی داره یا نه

و اینکه اشکال دوم رو من آگاهی ندارم که چطور درست می شه. لطفا راهنمایی کنید
ممنوم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
به نظر من عکس بک گراند یه عکس جذاب باشه. البته من چندتا مجله خارجی هم دیدم که از عکس های طبیعت استفاد ه کردن
علم تاج افتخار دنیا و یادگار پس از مرگ است
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia ahmadi81
نمی دونم شما تصمیم بگیرید ماهم اطاعت می کنیم Wink
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alimokhlesi ahmadi81
نقل قول:و اینکه اشکال دوم رو من آگاهی ندارم که چطور درست می شه. لطفا راهنمایی کنید
ممنوم

؟؟؟؟؟

من به شخصه از هیچگونه انتقاد ، نظر، پیشنهاد و شوخی ناراحت نمیشم Smile

طرح منظره بسیار زیباست نمونه ارائه بدین لطفا .

اینجا نباید یکی به تنهایی فکر کنه از قدیم گفتن دوتا فکر بهتر از یک فکر کارمیکنه (یا یچیزی شبیه این ) Big Grin

از دوستان دیگه هیچ کس نظری ، انتقادی یا پیشنهادی نداره ؟؟؟

به نتایج خوبی میرسیم - با همفکری همدیگه

ببخشید سلام یادم رفت ( سلام )
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
سلام دوستان
گفتم منم از جرگه طراحان عقب نمونم و دین(DEYNBig Grin) خودم رو نسبت به ایران پی اچ پی ادا کنم.

خب اینم یه طرحیهCool
در بين تمامي مردم تنها عقل است كه به عدالت تقسيم شده زيرا همه فكر مي‌كنند به اندازه كافي عاقلند!!!
  پاسخ
تشکر شده توسط : admin oia Alimokhlesi parvane ahmadi81

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان