• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روند پیاده سازی درگاه دو مرحله ای بانک پاسارگاد (حل شد.)
با سلام خدمت دوستان،
من مستندات و کد های ارسالی از طرف بانک رو مشاهده کردم ولی یک سوال در مورد روند تسویه حساب مشتریان دارم،
یعنی مشتری وارد سایت میشه، محصول رو انتخاب میکنه، اطلاعات رو وارد میکنه، وارد درگاه پاسارگاد میشه، پرداخت رو انجام میده، بعد فرستاده میشه به صفحه ای از سایت ما که همون getResult.php هست، تا اینجا که روند پیاده سازی مانند بقیه درگاه ها هست،
ولی تو بانک پاسارگاد یک صفحه به نام VerifyPayment.php هم وجود داره، که پرداخت انجام شده رو تایید میکنه،
می خوام ببینم تو چه مرحله ای این کد باید اجرا شه،
بعد از اینکه از بانک callback میشیم به سایت خودمون، اگه تو صفحه getResult.php پیام پرداخت موفقیت آمیز به ما داد بعد از اون باید VerifyPayment.php اجرا بشه ؟

پیشاپیش ممنون از پاسخ ها .
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
مطمئن نیستم، ولی فکر کنم VerifyPayment.php مربوط به مدیر سایت هست که بعد از پرداخت باید اطلاعات پرداخت رو یه بار دیگه ازش تأییدیه بگیره...
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alaa
اومدم پست‌های قدیمیم رو نگاه کردم، به این رسیدم. (مال دو سال پیشه Big Grin)
گفتم جوابش رو بنویسم شاید مشکل یه بنده خدای دیگه هم حل شد.
متد VerifyPayment باید بعد از برگشت کاربر از درگاه و در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت اجرا بشه.
فکر کنم یه جورایی یه متد امنیتی حساب میشه، چون مثلا توی بانک ملت (فکر کنم) اگه تا ۱۰ دقیقه Verify نکنی پرداخت رو مبلغ برگشت میخوره. ( یا مثلا بانک پاسارگاد ۲۴ ساعت بود ۲ سال پیش اگه اشتباه نکنم)
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان