• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش متصل شدن به دیتابیس توسط pdo api
سلام به همگی
بنده توی php تازه واردم و الان رسیدم به بحث database و خب اونجوری که من فهمیدم دیگه روش MySQL procedural استفاده نمیشه و باید از MYSQLi یا PDO استفاده کرد ..حالا مشکلی که دارم اینه که توی
Dreamweaver زمانی که pdo تایپ میکنم هیچ لیستی برام از گزینه های مربوط به اون نمایش نمیده در حالی که از php 5.6 استفاده میکنم و pdo API
نصبه...ولی با روش pdo به دیتابیس متصل میشه و کار میکنه و تنها مشکل من اینه که چرا Dreamweaver CC زمان تایپ کردن لیستی از آبجکت های کلاس PDO نشون نمیده؟!
باتشکر فراوان
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول: نصبه...ولی با روش pdo به دیتابیس متصل میشه و کار میکنه و تنها مشکل من اینه که چرا Dreamweaver CC زمان تایپ کردن لیستی از آبجکت های کلاس PDO نشون نمیده؟!
حاجی اون خوبه ، من با notepad++ میزنم پرانتزها رو هم نمیبنده برام چه برسه به لیست متد ها Smile
پیشنهاد میکنم مستندات پی اچ پی رو جلو دستت همیشه باشه و سعی کن وابسته نشی به ابزارهایی چون dreamweaver چون بدون اون نمیتونی یه خط هم بنویسی
همین اول اصولی یادبگیر با تکیه بر حافظه خودت
وبلاگ rezaonline.net/blog
سفارش برنامه نویسی reza.biz
Php , mysql , postgresql , redis , Yii and ... Cool
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y ayoubsys
نقل قول:بنده توی php تازه واردم و الان رسیدم به بحث database و خب اونجوری که من فهمیدم دیگه روش MySQL procedural استفاده نمیشه و باید از MYSQLi یا PDO استفاده کرد
خیلی خوبه که از ابتدا اصولی و درست پیش میری...
ولی استفاده از MySQLi ایراد خاصی نداره، فقط نیازمند نوشتن یک کلاس خوب هستش

نقل قول:مشکلی که دارم اینه که توی Dreamweaver زمانی که pdo تایپ میکنم هیچ لیستی برام از گزینه های مربوط به اون نمایش نمیده در حالی که از php 5.6 استفاده میکنم و pdo API
نصبه...
راهی نداره هنوز... ولی در منوی Site -> Site-Specfic Code Hint میتونی code hint مربوط به هر نرم افزار(مثل drupal, joomla, wordpress...) رو لود کنی. پس از این ابزار هم میشه برای تعریف code hint های اختصاصی مثل PDO یا هر چیز دیگه استفاده کرد.

نکته: برای مدیریت هر نوع دیتابیس از داخل Dreamweaver باید connector اون دیتابیس رو دانلود کنی -> که بهش میگن extension اون connector
نکته 2: برای نصب و مدیریت extension ها می تونی از Adobe Extension Manager استفاده کنی یا Dreamweaver Extension Manager این سایت رو دانلود کنی

برام عجیبه که چرا Dreamweaver CC جاوا RE 6 شرکت Sun رو همراهش داره...

نقل قول:من با notepad++ میزنم پرانتزها رو هم نمیبنده برام چه برسه به لیست متد ها
Settings -> Preferences -> Auto-Completion Tongue

نقل قول:همین اول اصولی یادبگیر با تکیه بر حافظه خودت
موافقم Idea
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

صدام: "اگر با ارتش شاه ایران طرف بودیم، یک ماهه جنگ را می بردیم"
http://gulfnews.com/opinion/thinkers/ira...i-1.500997
  پاسخ
تشکر شده توسط : ayoubsys Reza

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان