• 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ردیابی کاربران
با سلام
چطور میشه فهمید که کاربری که چه عضو باشه چه عضو نباشه وارد سایت میشه هر لحظه تو کدوم صفحه از سایت هست؟
کسی نبود جواب بده خیلی فوری و عجله ای هست
با تشکر ممل آمریکایی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام،
با Session و IP.
داستانش هم مفصله Wink
وبلاگ: Yousha.Blog.ir

کد کمتر => خطای کمتر => قابل فهمتر => خوانایی بیشتر => نگهداری بهتر
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia
خسته نباشید و ممنون

خدوم هم میدونم من مشکلم تو همین مفصل بودنش هست

اونو بگین لطفاً
با تشکر ممل آمریکایی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
از $_SERVER ای پی طرف و بگیرید و تویه سشن بریزید.
تو هر صفحه تون ببینید این سشن قبلا ساخته شده یا نه؟ اگر ساخته نشده بود بسازیدش.
می تونید یک روکورد در دیتابیس به این آی پی اختصاص بدید که هروقت کاربری وارد صفحه ای شدآدرس اونو تو دی بی متناسب با ای پیش ذخیره کنه
علم تاج افتخار دنیا و یادگار پس از مرگ است
  پاسخ
تشکر شده توسط :
باسلام

میشه نمونه کد بدین

یه کد نمونه بسازین که من بهتر متوجه بشم
با تشکر ممل آمریکایی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
تو این انجمن کسی نیست این مشکل ما رو حل کنه

باید از این انجمن هم ناامید شد اه....
با تشکر ممل آمریکایی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من کد آماده بهتون نمی دم
میتونید خودتون مشکل رو با توضیحات من حل کنید.
0-شروع
1- اول باید مطمئن بشید که که آیا سشن (Session) برای کاربری که سایت سر زده ساخته شده یا خیر؟اگر ساخته شده بود برو به شماره 3 و گرنه برو به بعدی
2- می تونی بااستفاده از $_SERVER['REMOTE_ADDR'] ای پی کاربر رو بدست بیاری و تو یه سشن ذخیره کنی.
3- اگر ساخته شده بود ای پی کار بر رو از سشن گرفته و در دیتابیس به دنبال رکوری با آی پی مورد نظر باشید. در صورتی که ای پی در دیتا بیس وجود نداشت آنرا درج کنید و گرنه اگر وجود داشت فیلد مکان فعلی (فیلدی که قراره به شما بگه کاربر الان کجاست - هر نامی که دوست دارید می تونید برای این فیلد انتخاب کنید) رو به مقدار نام صفحه ی فعلی تغییر بدید
4- تمام
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:باید از این انجمن هم ناامید شد اه....
هرجور راحتین.
تو این انجمن هیچ کس به کسی قرار نیست کد بده. قراره کمک کنه. شما اگه دو الی سه ساعت رو توضیحاتی که من دادم فکر کنید به جواب می رسید.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من هم این طور راحتم

من اگر 2-3 ساعت وقت داشتم برای فکر کردن رو این خب نمیومدم که اینجا پست بزارم همین میرفتم فکرم رو میکردم

این انجمن با تمام متعلقاتش مبارک شما باشهپ

بای
با تشکر ممل آمریکایی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:من هم این طور راحتم

من اگر 2-3 ساعت وقت داشتم برای فکر کردن رو این خب نمیومدم که اینجا پست بزارم همین میرفتم فکرم رو میکردم

این انجمن با تمام متعلقاتش مبارک شما باشهپ

بای
شما از دیروز وقت داشتید منتظر کد آماده باشید ولی وقت نداشتید فکر کنید ؟
وقت داشتید کد آماده بخواید وقت نداشتید چند دقیقه تحلیل کنید ببینید توضیحات من چی میگن؟
این کار شما به نظرتون درسته؟
بعد میاید انجمن رو متهم می کنید.
شما چند تا سئوال پرسیدید که اینجا با جون دل جواب دادن ؟ 90 درصد انجمن های ایرانی حداقل 24 ساعت طول میشکه جواب بدن .من توی اغلب انجمن های ایرانی عضوم. با همین نام کاربری.همونطوری که توانجمن های لاتین و مرجع عضوم بازم با همین نام کاربری. اینجا کمتر از چند ساعت شما پاسخ تون رو گرفتید؟ نگرفتید؟
انصاف داشته باشید به جای تشکر از بچه های اینجا ( من نه، دیگران - محمد امین - یوشا - وحید و.....) باید اینجوری به انجمن طعنه بزنید ؟ این درسته ؟
شما فکر میکنید آدمایی که این انجمن می چرخونن بیکارن میان اینجا ؟ خیر برادر من همه انقدر درگیری دارن که مطمئنا اگه روز چند ساعت هم اینجا به من و امثال من پاسخ میدن از وقت خودشون و از استراحتشون و از درامد ماهانه شون میزنن. شما می دونید کسایی که تو انجمن هستن روز به طور میانگین دارن 4-5 ساعت واسش وقت صرف می کنن؟
شما می دونید که عضومون کمن و درص کاربرای فعالمون نسبت به سای هایی که بالای صد هزار تا عضو دارن بیشترن؟ شما یه مقاله 10 صفحه حرفه ای از زند پیدا نمی کنید اونوقت بچه های اینجا دارن اونو رایگان به همه اموزش میدن. هیچی رو چشمای شما نمی بینه.
این خیلی ناراحت کننده ست. Sad

هر چند که از روی ادب و رسالت می گم اینجا همیشه پاسخ گوی شما و سایر دوستانه ولی مطمئن باشید از این برخورد شما ناراحتم.
  پاسخ
تشکر شده توسط : oia parvane zoghal HiddeN aligilani1986

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان