• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه حل برای کاهش دادن حجم جدول
سلام
یه جدول ملک دارم که قیمت هر روز رزرو در طول سال برای هر ملک باتوجه به اینکه مالک چه قیمتی برای اون ثبت کنه فرق میکنه.مثلا من به عنوان مالک ملک می خوام برای یه مدت یک ساله برای هر روز یه قیمت برای ملکم بزارم که منحصر به فرده.حالا من بخوام هر ملک رو در نظر بگیرم با تعداد 365 رکورد برای قیمت هر روز برای اون ملک اگه تعداد ملکها زیاد بشه حجم دیتا بیس میره بالا.Undecided

راه حلی پیشنهاد ندارین؟ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :
شما برای چی انقدر و نگران حساس هستین؟ اگر موضوع افزایش حجم دیتابیس و کاهش کارایی هست قبلا بارها در موردش تو همین انجمن بحث شده، با کمی جستجو و انجام یک سری اعمال ساده میتونید بدون هیچ مشکلی کارتون رو انجام بدین. گوگل هم هست.
در ضمن، این اطلاعاتی که شما ذخیره میکنید به احتمال زیاد بعد از مدتی به درد نخواهند خورد. معمولا قیمت روز مسکن ارزشمنده نه قیمت 6 ماه یا یک سال پیش اون. میتونید اطلاعات قدیمی رو به مرور حذف کنید.
هر چیزی که در جستن آنی آنی...
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اصلا چیزی نمیشه که شما 100000 ملک که داشته باشی توی بدترین حالت میشه سالی 3650000 رکورد اصلا چیزی نیست بهش فکر نکن فقط مبحث ایندکس گذاری رو رعایت کن به هیچ مشکلی نمیخوری
اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی دیگه در مورد آزادی شعار نده !
آلبر کامو
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان