• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی کنید!نحوه ی ایجاد فرم لاگین قبل از ورود به صفحه ادمین
Question 
با سلام و احترام
من سایتی رو طراحی کردم که مدیریتش در پوشه ادمین هست تو این پوشه قالب مدیریت رو بصورت جداگانه طراحی کردم مثل هدر مرکز صفحه فوتر و از جمله منوها از جمله ارسال مطلب ویرایش و سایر منوها...حالا من اینارو ماژولار کردم و تفکیک کردم و در فایل index.php اینارو اینکلود کردم .خب تا اینجای کار درسته و تکمیل و اگر در url بنویسم localhost/cms/admin برای مدیریت سایت رو میاره اما بدونه اینکه ازم نام کاربری و رمز عبور بخواد یعنی باید کسی که مدیر باشه بتونه وارد اون صفحه بشه...لطفا کمی توضیح بدید که چیکار باید انجام بدم؟؟؟!!
فقط اینم بگم من فایل login.php و logout.php رو هم نوشتم و قابل استفاده هست اما بصورت جداگانه یعنی من برای ورود منو تعریف کردم و اگر در url بنویسم localhost/cms/admin/login.php وارد منوی ورود میشه این در حالی که قسمت ادمین localhost/cms/admin باید ورود داشته باشه در حالی که من نمیخوام منو باشه میخوام این لاگین در ابتدای قسمت ادمینم باشه ؟

اگر امکانش هست راه حل مناسب و حرفه ای رو بهم بگید
  پاسخ
تشکر شده توسط :
با سلام به دسوت عزیز
باید خدمتتون عرض کنم که شما باید از سشن برای اعتبار سنجی مدیر استفاده کنید یعنی اینکه اصلا مدیر وارد شده یا نه اگه مدیر وارد نشده بود با دستور header اون رو به صفحه login.php هدایت کنید. اگه متوجه نشدی تا بیشتر توضیح بدم.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
توضیح بدی که ممنون میشم
البته من سشن ساختم هویت سنجی رو هم انجام دادم.اینارو میدونم گفتم که قست لاگین و خروج هم طراحی کردم اما بصورت جداگانه شده میخوام منوی لاگین هنگامی که زدم localhast/cms/admin ظاهر بشه نه جور دیگه...حالا اگر شما توضیحی دارید لطفا راهنمایی بفرمایید؟
پیشاپیش ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان