• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی ساهت دیکدر
سلام من یه سایت ساختم و میخام یه بخش بهش اضافه کنم که بتونم مثلا یه متن رو بهش وارد کنم و اینکد کنم و وقتی خاستم همون اینکد شده رو دیکد کنم
مثلا دو تا تکستباکس باشه که وقتی مثلا وارد میکنم
abc123
اونو تبدیل کنه به
3lc9d2
یا یه همچین چیزی که فقط حروفشو فیلتر کنه.
فقط مشکلم همینه ها Huh

Help Me
  پاسخ
تشکر شده توسط :
این از مباحث ابتدایی برنامه نویسی وب هست.
واقعا این مبحث نیاز به آموزش نداره.
شما باید اطلاعات رو با فرم ارسال کنید و خروجی رو بسازید
  پاسخ
تشکر شده توسط : Reza amirreza619
Big Grin
میدونم ابتدایی هس ، چون منم ابتدایی هستم و این سایتی که میگم فوق العاده ابتدایی هس !
ولی متاسفانه توی همین قسمتش موندم ، تورو خدا میشه کمک کنین ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۱ شهریور ۱۸, ۰۹:۲۴ ب.ظ)amirreza619 نوشته: سلام من یه سایت ساختم و میخام یه بخش بهش اضافه کنم که بتونم مثلا یه متن رو بهش وارد کنم و اینکد کنم و وقتی خاستم همون اینکد شده رو دیکد کنم
مثلا دو تا تکستباکس باشه که وقتی مثلا وارد میکنم
abc123
اونو تبدیل کنه به
3lc9d2
یا یه همچین چیزی که فقط حروفشو فیلتر کنه.
فقط مشکلم همینه ها Huh

Help Me

سلام دوست عزیز
آیا میخوای یک تکس باکس داشته باشی تا عبارتی رو که توش وارد میکنی توی یک تکس باکس دیگه انکود شده اش رو بذاره دیگه ؟

یک فرم ایجاد میکنی که به همون صفحه جاری پست بشه بعدش وقتی فرم رو پست کردی نتیجه انکود رو توی یک متغیر ذخیره کن و در مقدار تکس باکس قرار بده اینطوری:

کد پی‌اچ‌پی:
<textarea><?php echo $value?></textarea> 
طراحی برنامه های تحت وب
phpform.ir
  پاسخ
تشکر شده توسط : amirreza619
با چی کد/دیکد می کنی ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
فرق نمیکنه ، یه نوع فیلتر باشه مثلا حرف a رو به حرف p تبدیل کنه ! اینجوری ، چیز سختی فک نکنم باشه ( که برای من هست ، برای شما نیست Blush )
بازم Heart
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دقیقا می خوای چی کار کنی؟
وقتی اینقد مسله رو گنگ بیان می کنی، کمک کردم بهت سخت می شه Smile
اصلا این کد/دیکد کردن رو برای چی می خوای ؟
  پاسخ
تشکر شده توسط : amirreza619
داداش من یه باز دیدم که عدد های انگیلیسی رو به فارسی تبدیل میکنه یه تابع ولی متاسفانه یادم رفته ! میتونم از اون استفاده کنم ! مثل همون ولی بجای اینکه عدد های انگیلیسی رو به فارسی تبدیل کنم ، مثلا یه حرف رو به حرف دیگه تبدیل کنم ، ولی من متاسفانه نمیدونم که چجوری باید از اون استفاده کنم در فرم !!!!
واسه همین سورس اینو میخاستم که ببینم چجوری میتونم توی فرم از اینجور چیزا استفاده کنم که مثلا توی تکست باکس اولی یه متنی رو بنویسم و وقتی submit رو میزنم از این فیلتر رد بشه و حروف به اون چیزی که توی کد نوشته شده تبدیل بشه و توی تکست باکس دوم نمایش داده بشه !!
HuhHuhHeart
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کد:
base64_encode();
base64_decode() ;
  پاسخ
تشکر شده توسط : amirreza619 oia
مرسی !! ولی مشکل من این نبود ! ببینین این کد رو : ( کپی پیست کنین اینجا بهم میریزه ! نمیدونم چرا close tag توی ادیتور این پست ها کار نمیکنه )

function encodedecode($srting)
{
$encode = array('a','b')
$decode = array('1','2')
return str_replace($edcode, $fdecode, $srting);
}

حالا نمیدونم چجوری توی یه تکست باکس کثلا بنویسم : aaaabbbb و وقتی submit رو میزنم توی یه تکستباکس دیگه توی همون صفحه کد شدشو نشون بده Huh

HeartHeart

راستی ! توی "encode" واسه "enter" ( سطر بعد ) چی بزارم ؟؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان