• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد PHP
سلام دوستان

به یک قطعه کد PHP نیاز دارم که در واقعا لینک یک وبسایت رو بهش بدیم و به ما بگه که زبان اون سایت چیه... مثلا EN هست یا FR یا هرچیزه دیگه...

من هیچ سر رشته ای از HTML PHP و... ندارم... ممنون میشم راهنمایی کنید... اگر زمان بره یا کار تخصصی هست حاضرم هزینش هم بدم
  پاسخ
تشکر شده توسط :
منظورت از لینک یک سایت چجوری سایت و لینکی هستش؟؟
مثلا وارد کنی : http://forum.iranphp.org بگه fa ؟؟؟
یعنی هر سایتی؟؟
اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی دیگه در مورد آزادی شعار نده !
آلبر کامو
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۲ بهمن ۰۱, ۱۲:۲۹ ق.ظ)M.J نوشته: منظورت از لینک یک سایت چجوری سایت و لینکی هستش؟؟
مثلا وارد کنی : http://forum.iranphp.org بگه fa ؟؟؟
یعنی هر سایتی؟؟
بله...هر لینک وب سایتیو که بدی بهش بررسی کنه و بگه زبانشو... مثلا به قول شما FA یا EN
در واقع زبان نوشتاری اون سایت رو تشخیص بده و به صورت متنی بگه...

البته به من گفته بودن باید HTML باشه ولی هرچی تحقیق کردم دیدم اصلا با HTML نمیشه همچین کاری کرد و باید از PHP کمک گرفت..

ممنون از توجهت برادر Smile
  پاسخ
تشکر شده توسط :
با دستور curl در php راحت میتونی این کار رو انجام بدی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۲ بهمن ۰۱, ۰۴:۳۷ ب.ظ)hosseini نوشته: با دستور curl در php راحت میتونی این کار رو انجام بدی
عزیز من هیچ سر رشته ای از php یا html و.. ندارم... ممنون میشم کامل راهنمایی کنید.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
همچین چیزی امکان نداره مگه اینکه محدود کنی مثلا فقط en و یا فارسی اونم مثلا باز فارسی عربی فرق نمیکنه در کل برای هر سایتی نمیشه باید سایت هارو محدود کنی مثلا این سایت سورسش رو نگاه کن توی هدرش گفته lang فارسی هست! پس سایتهایی که میخوای بررسی کنی باید این استاندارد رو داشته باشند
اگه کفشت پاتو می زد و از ترس قضاوت مردم پابرهنه نشدی و درد رو به پات تحمیل کردی دیگه در مورد آزادی شعار نده !
آلبر کامو
  پاسخ
تشکر شده توسط :
با دستور curl میتونی سورس صفحه رو بگیری ، با regular expersion هم اون قسمت lang="fa" رو پیدا کن .اگر fa بود یعنی فارسی اگه en یا هرچیز دیگه بود معلومه که فارسی نیست دیگه..
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان