• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد پاپ آپ " خیلی فوری"
سلام دوستان

تو سایت http://www.iranconcert.com/ وقتی که خرید اینترنتی بلیت رو میزنید و زمان اجرا رو اتخاب میکنیم وارد صفحه ای میشیم که باید صندلی رو انتخاب کنیم وقتی رو جایگاه ها کلیک میکنیم به صورت پاپ آپ باز میشه و صندلی رو انتخاب میکنیم و اادامه خرید
حال سوال من اینجاست که از چه کد و دستور php ای واسه متغیرها استفاده کرده که وقتی یه صندلی انتخاب میشه و خرید تکمیل میشه واسه خرید بعدی اون صندلی رنگش قرمز میشه و دیگه قابل انتخاب نیست
لطفا ساده توضیح بدید
خیلی فوریه ممنون میشم راهنمایی کنید
  پاسخ
تشکر شده توسط :
یه کلاس معروف php هست که برا قرمزکردن صندلی های فروخته شده در یک کنسرت استفاده میشه، یه سرچی بکنی حتمن پیداش میکنی!
عزیز من این چه طرز سوال پرسیدنه آخه؟
  پاسخ
تشکر شده توسط : M.J
(۱۳۹۲ بهمن ۲۹, ۰۹:۰۴ ب.ظ)itstaghi نوشته: یه کلاس معروف php هست که برا قرمزکردن صندلی های فروخته شده در یک کنسرت استفاده میشه، یه سرچی بکنی حتمن پیداش میکنی!
دوست عزیز شما همیشه اینطوری پاسخگو هستید؟
سوال من کاملا واضحه و گویاست
در ضمن لازم نیست که شما همه چیزو بلد باشید پس خودتونو ناراحت نکنید
  پاسخ
تشکر شده توسط :
تعداد حالات موجود که مشخص هست، مثلا ۳۰۰ تا صندلیِ، هرکودوم از صندلی ها هم یک آی دی خاص دارن،
موقعی که تصویر داره لود میشه، چک میشه هر آی دی قبلا سفارشی مربوط بهش ثبت شده یا نه،‌اگه شده بود اون رو قرمز می کنه.

من اگه می خواستم طراحی کنم همچین سیستمی رو برای صندلی ها یک جدول در نظر می گرفتم، برای هر رکورد هم یک فلگ برای این که اگه یک بود یعنی خالی هست، اگه صفر بود یعنی خالی نیست(قبلا کسی سفارش داده).
غایب
  پاسخ
تشکر شده توسط : ghezi65
(۱۳۹۲ بهمن ۲۹, ۰۹:۰۴ ب.ظ)itstaghi نوشته: یه کلاس معروف php هست که برا قرمزکردن صندلی های فروخته شده در یک کنسرت استفاده میشه، یه سرچی بکنی حتمن پیداش میکنی!
با مزه بود Big Grin
  پاسخ
تشکر شده توسط : M.J

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان