• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ذخیره کردن همزمان متن و عکس در دیتابیس
سلام به همگیBig Grin
من یه text editor برای سایتم گذاشتم حالا زمانی که میخام یه متنو بنویسم شاید بخام یه عکسم آپلود کنم .خب از اونجایی که باید value اون textarea توی دیتابیس ذخیره کنم به مشکل میخورم ..چون داخل textarea عکس هم وجود داره ..من اومدم اول عکسارو توی فولدر به صورت جداگونه آپلود کردم و فقط آدرسشو برای آپلود به ادیتور میدم و خب عکس توی ادیتور ظاهر میشه و دقیقا مشکل اینا به وجود میاد زمانی که میخام value داخل textarea توی دیتابیس ذخیره کنم ..متن ذخیره میشه ولی عکس نه ..حالا دیتابیس من یه ستون id داره و یه ستون دیگه که تایپش TEXT هستش ومقدار داخل textarea میگیره و خب مسلما نمیتونه عکسو ذخیره کنم ومشکل منم دقیقا همینجاس ؟!
ممنونمیشم راهنمایی کنید.Smile
باتشکر.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
عزیر شما باید کد ادیتور رو توی دیتابیس ذخیره کنیدنه مقدار داخلشو
value یعنی هر چی متن و کاراکتر هست توی دیتابیس ذخیره کن
code یعنی همه محتویات رو : اینطوری کل کدهایی که توسط ادیتورت برای متن و عکس هات ساخته شدن وارد دیتابیست میشن و توی فراخوانی هم همه درست نمایش داده میشن

نمونه کد به جای استفاده از
کد پی‌اچ‌پی:
<script>
$(
".editor").val();
</
script
از کد زیر میتونی استفاده کنی
کد پی‌اچ‌پی:
<script>
$(
".editor").code();
</
script
البته راهها و کدهای زیادی هست که میشه انجام داد که این یکیش بود
ادیتورتونو هم نگفتید چیه چون هر ادیتوری یه روال خاص خودشو داره
موفق باشید
  پاسخ
تشکر شده توسط : vahid1993
من از ckeditor استفاده میکنم و اینکه چطوری باید این کدای javascript توی از طریق php توی value قرار بدم ؟خب مقدارو از ck با یه instance گرفتم و اینکه حالا چطور بریزمش تو دیتابیس ..؟Huh
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خب همونطور که کدهارو دراوردی از داخل ادیتور همونطور هم بفرست به صفحه برای ذخیره توی دیتابیس دیگه
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان