• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ذخیره زمان پاسخگویی به یک سوال
سلام.
اگه توی یک پروژه برای پاسخگویی به یک سوال یا انجام یک بازی یک زمانی بر حسب دقیقه در نظر گرفته بشه بهترین راه ذخیره سازیش چیه؟
مثلا زمان پاسخگویی به یک سوال 5دقیقه و یک سوال دیگه 10دقیقه باشه.
بهترین راه ذخیره سازیش چیه و چطور بازیابی کنیم اون زمان رو که به یک timer بدیم
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
من نفهمیدم مشکلت دقیقا چیه ، اما فکر می کنم باید یک فیلد تاریخ و زمان مثلا datetime در نظر بگیری و طبق اون و اختلافش با زمان فعلی محاسبه کنی .
توضیح بده دقیقا می خوای چی کار بکنی Huh
موفق باشی
یادگیری سطحی ، چیز خطرناکی است
هیچ میانبری وجود ندارد : حتی موزارت که در ۴ سالگی اعجوبه ای در موسیقی بود ، ۱۳ سال طول کشید تا بتواند اولین کار حرفه ای و جهانیش را بسازد ، محققان نشان دادند که برای متخصص شدن در بسیاری از زمینه ها (از شطرنج گرفته تا آهنگ سازی ، اپراتوری تلگراف ، نقاشی ، شنا ، تنیس ، …) حدود ۱۰ سال زمان لازم است
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اون موقع که این تاپیک رو گذاشتم فکرم خیلی درگیر بود...الانم فکرم درگیره خیلی و فرصت نکردم روش زیاد فکر کنم. چیزی که هست اینه که مساله ی سختی نیست.

ببینین یه سایته که یه سری بازی و معما و تست هوش داره. هر سوال و تست هوش هم یه زمانی برای پاسخگویی دارن مثلا سه دقیقه ، چهار دقیقه ، 2 دقیقه و نیم و ....
زمان پاسخگویی هر سوال باید توی دیتابیس ذخیره بشه دیگه.
و اینکه هر سوال رو که به کاربر نشون داد یه timer جاوا اسکریپت بذارم براش که زمان رو به صورت معکوس نشون بده به کاربر و کاربر بدونه چقدر دیگه زمان داره تا پاسخگویی... خود اون زمان رو میگم که با چه فرمتی ذخیره کنم توی دیتابیس.
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خب با همون datetime دیگه

شما وقتی صفحه باز شد میآی و زمان و باقیمانده برای پاسخگویی رو بر حسب ثانیه محاسبه میکنی و اگه زمان هنوز پا برجا بود اون رو اکو میکنید تو تایمر جاواتون Wink

البته نیاز به یه جدول با 4 تا فیلد هم دارید

UserQuestion

ID کاربر
ID سوال
تاریخ و زمان پرسیده شدن سوال (یعنی همون ایجاد این رکورد)
جواب کاربر (که زمانی که کاربر پاسخ داد این رکورد آپدیت میشه و این فیلد پر میشه)
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط : ali786

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان