• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیاگرام از پایگاه داده مربوط به سایت های خبری
سلام. دنبال چند تا دیاگرام از پایگاه داده مربوط به سایت های خبری (news agents) هستم. شما پیشنهادی دارید؟
خدایا، این دنیا را بیهوده نیافریدی.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
خود دیاگرام هاشو میخوای یا اینکه راهنمایی کنن دوستان که چه دیاگرام هایی داشته باشه؟
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
می خواستم قبل از اینکه شروع به طراحی جدول ها کنم. چند تا نمونه ببینم. اگر چیز خاصی را جا انداختم اعمال کنم و به طور کل کار دیگران را هم ببینم. تو نت گشتم برای کارهای مختلف پیدا کردم. اما یه چیز خوب برای سایت های خبری ندیدم.
خدایا، این دنیا را بیهوده نیافریدی.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
من یک سایت خبری کار کردم اگه به دردت میخوره اطلاعاتی که به ذهنم میرسید و استفاده کردم رو بهت بگم.
بنده طعم ايمان را نمي چشد، تا اينكه دريابد آنچه اتفاق نيفتاده است نمي شد كه اتفاق بيفتد؛و آنچه شده و اتفاق افتاده است,نمي شد كه نشود و اتفاق نيفتد....حضرت علي(ع)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بله چرا که نه!!!
حالا شما بگید به درد ایشان هم نخوره ممکنه به درد ما بخوره.Wink
سالهــــا مـــــى گــــــذرد، حادثه ها مى آید
انتظـــــار فـــــــرج از نیمـــــه خــــــرداد کشم

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=52750d12-5d92-4286-9...height=100]
  پاسخ
تشکر شده توسط : Anisi
دوستان CMS یه سایت خبری چه موجودیت هایی داره؟ و چه کارهایی رو میشه به عنوان usecase در نظر گرفت
من فعلا همینها به ذهنم میرسه
موجودیت ها:
-کاربر(مدیر-نویسنده-کاربر ثبت نامی)
-محتوی(خبر -مقاله)

عملیات(usecase ها)
-درج -اضافه و ویرایش محتوی توسط مدیر و نویسنده(نویسنده فقط میتونه خبرهای که خودش فرستاده رو حذف و ویرایش کنه)
مدیریت کاربران توسط مدیر(چهار عمل اصلی)
تایید محتوی نویسندگان از طرف مدیران
-ارسال کامنت در خبرها توسط کاربران ثبت نامی
  پاسخ
تشکر شده توسط :
پرتال های حرفه ای خبری یک ساختار و قواعد خواص دارند. از فرم ایجاد خبر تا ورک فلو تایئد و تاحریریه خبر .....
من هم این بحث رو دوست میدارم.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوستان می تونین کمک کنید من وبلاگم رو به سایت تبدیل کنم؟
ممنون میشم راهنمایی کنین.
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان