• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دستور connect به mysql
سلام دوستان بنده از xampp روی کامپیوترم استفاده میکنم حالا قصد دارم از اون در یک شبکه کوچک اداری استفاده کنم میخام بدونم این دستور، تحت شبکه و در طرف کاربرها هم اجرا میشه یا اینکه نیاز به تغییراتیاست.؟!
(Connect=mysql_connect(localhost,root,4444
منظورم اينه که وقتی در سرور mysql با این دستور به دیتابیس بیس وصل شه آیا کاربران میتوانند از کامپیتر خودشان به این بانک اطلاعات متصل شن یا فقط کاربر محلی ميتونه لطفا بهم بگوید که چی را باید عوض کنم. ممنونم.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوست عزیز php برنامه نویسی سمت سرور هست
یعنی کاربران هم به سرور شما وصل می شوند و این به این معنی هست که کاربران به سرور شما و سرور شما به سرویس mysql وصل می شوند.

حتی اگر به نرم افزاری مثل phpmyadmin هم اگر بخواهند وصل شوند، باز هم روال همین هست.
هر که با مرغ هوا دوست شود - خوابش آرامترین خواب جهان خواهد بود.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول:سلام دوست عزیز ممنون که جواب میدید منظورم این بود بنده مثلا xampp را روی سرور نصب کردم حالا دستوری که من برای کانکت دیتابیس نوشتم در اون db_server را localhost گذاشتم حالا میخام بدونم در شبکه کاربران میتونند با يوزر و پسورد localhost وارد. دیتابیس شوند یا mysql اجازه نمیده و دستور باید عوض شه مثلا فکر کنید بنده اسم دامنه. ای راهم ست نکردم

دوست عزیز همون localhost درسته، همونطور که گفتم سرور شما قرار هست به mysql وصل شه، نه کاربرانتون...
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۴ مرداد ۰۸, ۰۲:۰۲ ب.ظ)hamid_80386 نوشته:
نقل قول:سلام دوست عزیز ممنون که جواب میدید منظورم این بود بنده مثلا xampp را روی سرور نصب کردم حالا دستوری که من برای کانکت دیتابیس نوشتم در اون db_server را localhost گذاشتم حالا میخام بدونم در شبکه کاربران میتونند با يوزر و پسورد localhost وارد. دیتابیس شوند یا mysql اجازه نمیده و دستور باید عوض شه مثلا فکر کنید بنده اسم دامنه. ای راهم ست نکردم

دوست عزیز همون localhost درسته، همونطور که گفتم سرور شما قرار هست به mysql وصل شه، نه کاربرانتون...

ممنونم جناب عباسی فقط یک مقدار بیشتر توضیح میدید یعنی این دستورات دیگر نیازی به تغییر ندارند و کاربران شبکه میتونند از دیتابیس استفاده کنند؟!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
از ویندوز سرور استفاده کنید و نصب IIS .نه XAMPP
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۴ مرداد ۰۸, ۰۴:۵۴ ب.ظ)behnamy نوشته: از ویندوز سرور استفاده کنید و نصب IIS .نه XAMPP

نه دلیلی نداره از IIS استفاده بشه، همون Apache خوبه، اما می تونید از ویندوز سرور هم استفاده کنید.

(۱۳۹۴ مرداد ۰۸, ۰۳:۱۰ ب.ظ)mohammad.mm540 نوشته:
(۱۳۹۴ مرداد ۰۸, ۰۲:۰۲ ب.ظ)hamid_80386 نوشته:

ممنونم جناب عباسی فقط یک مقدار بیشتر توضیح میدید یعنی این دستورات دیگر نیازی به تغییر ندارند و کاربران شبکه میتونند از دیتابیس استفاده کنند؟!

درسته، می توانند از دیتابیس استفاده کنند.
  پاسخ
تشکر شده توسط : shgninc
بند هم با جناب عباسی موافقم، لزومی نداره برای PHP وب سرور IIS نصب بشه، حتی پیشنهاد می کنم اگر شبکه گسترده است و برنامه درخواست های زیادی دارد و ممکنه سنگین کار کنه کلا برنامه و سرویس‌ها را بیارید روی سیستم عامل لینوکس.
سالهــــا مـــــى گــــــذرد، حادثه ها مى آید
انتظـــــار فـــــــرج از نیمـــــه خــــــرداد کشم

[عکس: ShowPicture.aspx?ID=52750d12-5d92-4286-9...height=100]
  پاسخ
تشکر شده توسط : hamid_80386
بله IIS نسبت به بقیه خوب نیست ولی xampp هم برای استفاده در شبکه نیست!
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۴ مرداد ۱۱, ۰۳:۰۶ ب.ظ)behnamy نوشته: بله IIS نسبت به بقیه خوب نیست

IIS اتفاقاً خیلی هم وب سرور خوبی هست، منتهی برای php پیشنهاد نمیشه

(۱۳۹۴ مرداد ۱۱, ۰۳:۰۶ ب.ظ)behnamy نوشته: ولی xampp هم برای استفاده در شبکه نیست!

xampp وب سرور نیست که به شبکه آسیبی بزنه، یه پکیج هست که آپاچی رو هندل می کنه، آپاچی هم برای شبکه عالی هست...
  پاسخ
تشکر شده توسط :
دوستان عزیزم بلاخره از xampp استفاده کنم دیگه؟؟؟!!
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان