• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دستمزد ساعتی
سلام دوستان (ببخشید که کمتر اینجا سر میزنم)

این روزا دستمزد برنامه نویس وب ساعتی چقدره؟ این رو کلی پرسیدم. شاید اصولی نباشه ولی بعضی ظاهراً بر این مبنا کار میکنن.

مد نظر من کار بر اساس فریم ورک Yii2 هستش. سال 93 روی یک پروژه خاص علی الحساب ساعتی 8 تا 12 تومن کار میکردم تا زمانی که کارفرما پول رو به صاحب کار من پرداخت کنه و ایشان هم بر اساس توافقی که کرده ایم به بنده.

کار جدید پیشنهادی کار به صورت گروهی بر روی پروژه ها هستش که ساعتی 8 تا 15 هستش که فعلاً علی الحساب و آزمایشی ساعتی ده تومن دارن حساب میکنن، در آینده امکان داره بیشتر و یا کمتر هم بشه. به صورت ماهانه هم بنده حداقل 2/5 رو پیشنهاد دادم، (پروژه های کامل هم که توافقی هستش). ناگفته نماند که مدیریت کد هم تا حدود وظیفه بنده هستش و میبایست اشکالات رو تصحیح و گزارش کنم(ظاهراً رفع گیرهای کاری بقیه کارکنان هم بر عهده بنده هستش تقریباً). گزارش کار روزانه هم که میخوان که البته ساعت کاری بهش تعلق میگیره.

با این توضیحات ساعتی چه مبلغی مناسب هستش؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سوالت خیلی خیلی کلیه یا بهتر بگم تو برنامه نویسی هیچ قانونی پشت این قضیه وجود نداره

فلانی تو یه شرکتی هست که اون شرکت بهش احتیاج داره ، هر مبلغی بگه اون شرکت میپردازه مگر اینکه ریسک کنه که معمولا اکثر شرکت ها ریسک نمیکنن
راجع به کاری که گفتی هم نزدیک به مدیر پروژه هستی با این تفاوت که فکر کنم فقط تو بخش rfp نوشتن و دراوردن الگوریتم نیستی .
اصلا نمیشه مبلغ دقیق گفت و از دوستان خودم با سطح های تقریبا یکسان دارن مبالغ مختلف میگیرن
  پاسخ
تشکر شده توسط : Y.P.Y ayoubsys Muhammad-Ali
آره درسته میدونم خیلی سوال کلی هستش.
همین که بگید اگر تو این موقعیت باشید پیشنهادتون چقدر هستش، راهنمایی خوبی میتونه باشه. به نظرم ساعتی کمتر از 15 صرف نمیکنه.
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بازم باید شرکت رو بسنجی .
حقوق کار ساعتی معمولا بیشتر از تمام وقت هست. مثلا اگه تمام وقت 2 تومن بگیری که میشه ماهی حدود ۱۰ تومن . ساعتی حداقل ۴-۵ تومن بالاتره .
اینی که میگی ظاهرا شرکت بهت نیاز داره . اگه مطمئنی بالا بگو . نهایتش اینه که چون بهت احتیاج داره چونه میزنن که تخفیف بدی
یه چیزی نگی کلا بیخیالت شه Big Grin

بازم تاکید میکنم که خیلی به شرکت ربط داره حتی مثال قیمتی که زدم
  پاسخ
تشکر شده توسط : Muhammad-Ali
ممنون حمید جان Smile
فعلا چون سیستم و اینترنت و برق و اینا با خودم هستش، ساعتی 15 قرار کردم، کمتر از این نمیصرفید. حالا آخر کار ی چیزی هم دارن به اسم کارانه یا همون پاداش کار، اگر رضایتشان جلب بشه. ببینیم چی میشه. الان به جز این شرکت دو تا کار ویرایشی هم هستش که کف قیمت رو 15 دادم بهشان.
  پاسخ
تشکر شده توسط : Hamid

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان