• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دسترسي محدود
سلام دوستان
دوستان چطوري ميشه هاست خودم رو بخش بندي كنم؟
مثلا هر فردي يك پوشه داشته باشه و بتونه توش يك سايت راه اندازي بكنه ... بدون اينكه به سايت هاي ديگر هاست دسترسي داشته باشه...

منظورم اين نيست كه هاستينگ بزنم و... منظورم اين هست كه در هاست اشتراكي مثلا 1 گيگ دسترسي رو محدود كنم .

باتشكرHeart
  پاسخ
تشکر شده توسط :
بستیگی به کنترول پنل هاستینگتون داره. ما الان تو ایرساوب از دایرکت ادمین استفاده کنیم. خیلی های میان یک فضای 2 گیگ میگیرند و چندیدن وب سایت ایحاد میکنند.
  پاسخ
تشکر شده توسط : faghani
نه من منظورم اينه چطور اين امكان رو به صورت يك كد نوشت !؟ مثلا با همون دايركت ادمين يا...
يك كدي باشه كه مثلا تو اون فولدر قرار بديم (.ini يا .htaccess ) كه مثل يك هاست جدا بدون دسترسي به هاست هاي ديگه كار كنه....Huh

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.Heart
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کار که نشد نداره . اما شما دسترسی برای این کارها رو ندارید.. اگر هم داشته باشید. نوشتن این پنل اصلا به صرفه نخواهد بود.
  پاسخ
يعني رو VPS هم نميشه؟
من VPS دارم و هركدي بخوام ميتونم استفاده كنم... اگر كدي هست ممنون ميشم لطف كنين....Heart
يا اگر كدي نيست يكم راهنمايي كنيد... (مثلا چجوري با Curl از طريق پنلم اين كارو كنم)

باتشكر
  پاسخ
تشکر شده توسط :
والا من هیچ کمکی نمی تونم بکنم. چون این حرکت رو مثل درست کردن چرخ از اول اون هم با تکرار آزمایش هایی متعددی که باعث شده چرخ امروزی به وجود بیاد.

پاسخ
اسکریپت های آماده هست
مثل
ispconfig
  پاسخ
وحید جان رو یم هاست میخواهند این کاررو انجام بندند نه روی یک وی پی اس یا سرور
  پاسخ
تشکر شده توسط :
(۱۳۹۰ فروردین ۲۷, ۰۷:۱۵ ب.ظ)faghani نوشته: يعني رو VPS هم نميشه؟
من VPS دارم و هركدي بخوام ميتونم استفاده كنم... اگر كدي هست ممنون ميشم لطف كنين....Heart
يا اگر كدي نيست يكم راهنمايي كنيد... (مثلا چجوري با Curl از طريق پنلم اين كارو كنم)

باتشكر

ایشون این رو گفتن که با این روش میشه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اره ... من منظورم VPS بود...Heart
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان