/
  • در دسترسی نبودن سایت

• ارسال پاسخ   امتیاز موضوع:
    • 0 رأی - میانگین امیتازات: 0
    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5

حالت موضوعی | حالت خطی در دسترسی نبودن سایت
    نویسنده پیام
    zoghal آفلاین
    صالح سوزنچی

اعتبار: 23
    تشکرها : 1500
    ( 1729 تشکر در 992 ارسال )
    ارسال: #1
    در دسترسی نبودن سایت
    سلام خیلی وقات ها مخصوصا شب ها دیده شده که سایت در دسترسی نبیست.

از دوستانی که مسولیت سایت رو به عهده دارند میخوام که سایت رو به سرور من انتقال بدن. خیلی ضایع هست این بالا نیومدن سایت
    ۱۳۸۹ شهريور ۱۰ ۰۲:۳۲ صبح
    یافتن ارسال‌ها WWW پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط : oia
    admin آفلاین
    وحید سهرابلو

اعتبار: 100
    تشکرها : 1362
    ( 6197 تشکر در 3438 ارسال )
    ارسال: #2
    RE: در دسترسی نبودن سایت
    صالح جان قصد داشتم به سرور دیگه انتقال بدم
    اما حقیقتش اینه به هر سروری بخوام انتقال بدم حتما باید دسترسی کا
    ۱۳۸۹ شهريور ۱۱ ۰۹:۱۱ صبح
    یافتن ارسال‌ها پاسخ با نقل قول
     تشکر شده توسط :
    admin آفلاین
    وحید سهرابلو

ارسال: #3
    اول از همه از همه دوستان بابت این موضوع معذرت خواهی می کنم
    حقیقتش این هست که بعضی از این پایین بودن ها دلیلش سرور نیست و دلیلش دی ان اس ها هست
    برای اینکه بخوام به یه سرور دیگه انتقال بدم مجبورم که دسترسی کامل به سرور داشته باشم. چون تعداد حملات به سایت به شدت بالا
    باید حتما برای سایت یه vps اختصاصی گرفت
    ۱۳۸۹ شهريور ۱۱ ۰۹:۲۶ صبح
     تشکر شده توسط :
    zoghal آفلاین
    صالح سوزنچی

ارسال: #4
    در کل من الان از سایت جمکران تا نماز جمعه قم و این کامران نجف زاده که سرشار از دی دی داس هست رو هاست میکنم. تا الان نشده بهخ این دلیل از دسترسی خارج بشه.

حالا انتخابش با شماست
    ۱۳۸۹ شهريور ۱۱ ۰۹:۱۸ عصر
     تشکر شده توسط :
    cyletech غایب
    علیرضا اسکندرپور شوفری

اعتبار: 42
    تشکرها : 1258
    ( 2239 تشکر در 1089 ارسال )
    ارسال: #5
    داداش صالح ممنونیم که به فکر ایران php هستی. مدیریت هم قول میده هرچه سریعتر مشکل رو حل کنه. مگه نه؟! Cool دلخور نشی از من ها صالح! اما شخصاً ترجیح میدم هرگز هرگز هرگز درخواست دوستان یا غریبه هارو برای کمک کردن به ویژه هاست دادن قبول نکنم. چون ضربه رو من خوردم. اونم نه یکبار. بلکه چندین بار. البته به شما بی احترامی نمی کنم داداش. ببین Heart برات می تپه Angel ولی واقعاً ترجیح میدم خودم دنبال هاست بگردم. شاید در پایان به شما رسیدم شایدم یکی دیگه. شاید بد بود شاید هم خوب. در هر حال به شما بدبین نمی شم. یکی از راه نمایی هایی که کوروش هخامنشی به جانشینش کرده، این هست که هرگز آشنایان رو به وارد عرصه دولت داری و سیاست و ... نکن. نه به این دلیل که اونا بدن! نه!!! به این دلیل که اگر اشتباه کنند چون آشنا هستند روت نمی شه اخراجش کنی یا حرفی بهش بزنی. مجبوری نادید بگیری خطاشو و باز تکرار میشه ...

به شما پیشنهاد می کنم هیچوقت بخاطر یک هاست اعتبار هاستینگت رو از بین نبر. خدایی نکرده یکی پیدا میشه در تیم خودتون خیانت می کنه یا شخصی پیدا میشه دستکاری می کنی تنظیماتو، بعد نه تنها جلوی بچه های ایران php به اصطلاح خز میشی! بلکه ممکنه مشتری های دیگت هم بپره.

ایران php به دلایلی همانطور که وحید خان هم اشاره کرد، به زبون خودمون، دشمن زیاد داره و باید یک هاستینگی رو انتخاب کنه که کاملاً قدرتمند باشه و اینطوری هم برای شما دردسر درست نمیشه. Smile
    ۱۳۸۹ شهريور ۱۲ ۱۱:۲۸ عصر
     تشکر شده توسط : zoghal
    admin آفلاین
    وحید سهرابلو

ارسال: #6
    صالح جان مرسی از اینکه به فکر هستی.
    اما صالح جان سرورت رو دیدم و می دونم خوبه اما اینکه سرور داون بشه من خجالت زده میشه
    دیروز ۱۵۰ تا IP بلاک شده!!!!!!!!!!!!!!! با این حال باز هم خیلی از حمله ها با رنج آیپی های بالا هست که امکان بلاک کردنشون نیست. خودم یه اسکریپت نوشتم که می تونه رنج رو تشخیص بده و فقط پیشنهاد بده که این رو بهتره بلاک کنی. تا این حد تحت فشارم.
    به هر حال دوستان اگر می خوان کمک کنن بهتره از نظر مالی کمک کنن تا بتونم یه vps بگیرم
    ۱۳۸۹ شهريور ۱۳ ۱۲:۴۳ عصر
     تشکر شده توسط : zoghal oia parvane
    zoghal آفلاین
    صالح سوزنچی

ارسال: #7
    (۱۳۸۹ شهريور ۱۲ ۱۱:۲۸ عصر).v0id نوشته شده توسط:  داداش صالح ممنونیم که به فکر ایران php هستی. مدیریت هم قول میده هرچه سریعتر مشکل رو حل کنه. مگه نه؟! Cool دلخور نشی از من ها صالح! اما شخصاً ترجیح میدم هرگز هرگز هرگز درخواست دوستان یا غریبه هارو برای کمک کردن به ویژه هاست دادن قبول نکنم. چون ضربه رو من خوردم. اونم نه یکبار. بلکه چندین بار. البته به شما بی احترامی نمی کنم داداش. ببین Heart برات می تپه Angel ولی واقعاً ترجیح میدم خودم دنبال هاست بگردم. شاید در پایان به شما رسیدم شایدم یکی دیگه. شاید بد بود شاید هم خوب. در هر حال به شما بدبین نمی شم. یکی از راه نمایی هایی که کوروش هخامنشی به جانشینش کرده، این هست که هرگز آشنایان رو به وارد عرصه دولت داری و سیاست و ... نکن. نه به این دلیل که اونا بدن! نه!!! به این دلیل که اگر اشتباه کنند چون آشنا هستند روت نمی شه اخراجش کنی یا حرفی بهش بزنی. مجبوری نادید بگیری خطاشو و باز تکرار میشه ...

به شما پیشنهاد می کنم هیچوقت بخاطر یک هاست اعتبار هاستینگت رو از بین نبر. خدایی نکرده یکی پیدا میشه در تیم خودتون خیانت می کنه یا شخصی پیدا میشه دستکاری می کنی تنظیماتو، بعد نه تنها جلوی بچه های ایران php به اصطلاح خز میشی! بلکه ممکنه مشتری های دیگت هم بپره.

ایران php به دلایلی همانطور که وحید خان هم اشاره کرد، به زبون خودمون، دشمن زیاد داره و باید یک هاستینگی رو انتخاب کنه که کاملاً قدرتمند باشه و اینطوری هم برای شما دردسر درست نمیشه. Smile

حرف شما درسته اما نکته اینحاست که من تو بازار هاستینگ نیستم این سرور برای کارهای خودم ودوستانم هست . حالا نه مسئله بازار یابی هست نه حراص از خز بازی کلیه اینگونه صحبت ها.

وحید جان در کل من کمک رو که از دستم بر میومد رو ارائه دادم. هر چه شما عمر کنید . ما اطاعت میکنیم Big Grin
    ۱۳۸۹ شهريور ۱۳ ۰۱:۰۵ عصر
     تشکر شده توسط :
    admin آفلاین
    وحید سهرابلو

ارسال: #8
    عمر من که زیاد باد Big Grin . شاید منظورت امر بود ( کپی رایت محمد مولانا Big Grin )
    مرسی عزیز . حالا انلاین شدی با هم صحبت می کنم
    ۱۳۸۹ شهريور ۱۳ ۰۲:۰۹ عصر
     تشکر شده توسط :
    oia آفلاین
    محمد ثانی

اعتبار: 66
    تشکرها : 2330
    ( 2091 تشکر در 1290 ارسال )
    ارسال: #9
    نقل قول: دوستان اگر می خوان کمک کنن بهتره از نظر مالی کمک کنن تا بتونم یه vps بگیرم
    بهتر نیست که کمک مالی اینجا مطرح نشه!

به هر حال در خدمتیم!!!
    و اینکه چطور می شه یک VPS خوب گرفت؟!
    ۱۳۸۹ شهريور ۱۳ ۰۶:۳۴ عصر
     تشکر شده توسط :
    « قدیمی تر | تازه‌ تر »

ارسال پاسخ
    پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    IranPHP.org | تماس با ما | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | بایگانی | پیوند سایتی RSS