• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در خواست یه ادیتور برای ارسال موضوعات توسط کاربران سایت
Thumbs Down 
با سلام
امیدورم این موضوع را در جای مناسب خودش به کار برده باشم
یه ادیتور قوی مثل ادیتوری که در wordpress است رو میخواستم هر چی تلاش کردم که کد هاش رو در بیارم نشد اگر ادیتوری دارید حتما به من معرفی کنید
(لطفا کامل باشه)
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
اولا که شروع فعالیتتون رو تبریک میگم
امیدوارم مجموعه سازمانی ما بتونه به پیشرفت شما کمک کنه.
------------------------------------------------------
درمورد ادیتور می تونی از پست بررسی ادیتور متن دوست عزیزم mehdi_bahari_63 داده استفاده کنی .

من خودم از tinymc استفاده میکنم . واسط آپلودش کردم . میتونی ازش استفاده کنی.

اینم یه نمونه کد:
کد پی‌اچ‌پی:
<script type="text/javascript" src="tiny_mce/tiny_mce.js"></script>
<
script type="text/javascript">

tinyMCE.init({

// General options

mode "textareas",

theme "advanced",

plugins "safari,pagebreak,style,layer,table,save,advhr,advimage,advlink,emotions,iespell,inlinepopups,insertdatetime,preview,media,searchreplace,print,contextmenu,paste,directionality,fullscreen,noneditable,visualchars,nonbreaking,xhtmlxtras,template,wordcount",

// Theme options

theme_advanced_buttons1 "save,newdocument,|,bold,italic,underline,strikethrough,|,justifyleft,justifycenter,justifyright,justifyfull,styleselect,formatselect,fontselect,fontsizeselect",

theme_advanced_buttons2 "cut,copy,paste,pastetext,pasteword,|,search,replace,|,bullist,numlist,|,outdent,indent,blockquote,|,undo,redo,|,link,unlink,anchor,image,cleanup,help,code,|,insertdate,inserttime,preview,|,forecolor,backcolor",

theme_advanced_buttons3 "tablecontrols,|,hr,removeformat,visualaid,|,sub,sup,|,charmap,emotions,iespell,media,advhr,|,print,|,ltr,rtl,|,fullscreen",

theme_advanced_buttons4 "insertlayer,moveforward,movebackward,absolute,|,styleprops,|,cite,abbr,acronym,del,ins,attribs,|,visualchars,nonbreaking,template,pagebreak",

theme_advanced_toolbar_location "top",

theme_advanced_toolbar_align "left",

theme_advanced_statusbar_location "bottom",

theme_advanced_resizing true,

// Example content CSS (should be your site CSS)

content_css "css/content.css",

// Drop lists for link/image/media/template dialogs

template_external_list_url "lists/template_list.js",

external_link_list_url "lists/link_list.js",

external_image_list_url "lists/image_list.js",

media_external_list_url "lists/media_list.js",

// Replace values for the template plugin

template_replace_values : {

username "Some User",

staffid "991234"

}
    });
</
script>
<
textarea></textarea

فایل‌های پیوست
.zip   tiny_mce.zip (اندازه 503.23 KB / تعداد دانلود: 8)
علم تاج افتخار دنیا و یادگار پس از مرگ است
  پاسخ
تشکر شده توسط :
اینم خوبه

http://ckeditor.com
  پاسخ
تشکر شده توسط :
از نظر Cross Browser بودن همون TinyMCE از همه بهتره.
اون وقت که هیچ کدوم از ادیتور ها با Opera کار نمیکرد TinyMCE راحت ساپرت میکرد اپرا را.
به اضفه اینکه کانفیگ کردنش خیلی راحته و گزینه های خیلی متنوعی داره.
Two hands working can do more than a thousand clasped in prayer
  پاسخ
تشکر شده توسط :
به نقل از مجله اینترنتی پریانا:
بیشتر کاربران اینترنت با ویرایشگرهای دیداری که اصطلاحا به آنها WYSIWYG گفته می شود آشنایی دارند. اسکریپت هایی که کاربران را از نوشتن و آشنایی با کدهای HTML بی نیاز می کند.

از معروفترین ویرایشگرهای دیداری می توان به TinyMCE، FCKEditor اشاره کرد (لیستی نسبتا کامل از ویرایشگرهای تحت وب)

به تازگی نویسندگان ویرایشگر FCKEditor پروژه خودشان را که در حقیقت نسخه ۳ از این ویرایشگر بوده است را تمام کرده و در دسترس کاربران قراردادند. به گفته نویسندگان این ویرایشگر، تمامی قسمت های این ادیتور بازنویسی شده و شاهد تغییرات گسترده ای هستیم که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- سرعت بیشتر
- سرعت بیشتر
- سرعت بیشتر

بله! شما می توانید نمونه این ویرایشگر را در این آدرس مشاهده کنید و کاملا واضح هست که حرف سازندگان آن مبنی بر سرعت بیشتر آن کاملاً درست هست. این تغییرات گسترده به اینجا ختم نمی شود، چراکه نویسندگان این برنامه نام CKEditor را برگزیده اند و سایت جدیدی را نیز آماده کرده اند.

از امکانات این ادیتور می توان به هماهنگی با تمامی سیستم عامل ها و مرورگرهای وب اشاره کرد. شما می توانید تمامی قابلیت های ویرایشگر قدرتمند FCKEditor را با سرعت و کیفیتی بهتر در CKEditor تجربه کنید.

به نظر من ارائه این نسخه از FCKEditor که CKEditor نام گرفته است، می تواند سردرگمی توسعه دهندگان را از انتخاب بهترین ویرایشگر نجات بدهد چراکه CKEditor واقعا بهتر از TinyMCE است!
  پاسخ
تشکر شده توسط : Alimokhlesi zoghal

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان