• 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست یک کد شرط
سلام
یه کد شرط بزارم برای این دستور و این کد که در زیر هست و بگم اگه این کد وجود نداشت خالی بیاره و هیچی نمایش نده این کد هست به همراه css اون:

کد:
<div class="navpeyman4">

<?php single_cat_title(); ?>

</div>

الان وقتی که خود وردپرس مقدار نداره یه کادر سفید رنگ که همون کدهای سی اس اس هست رو نمایش میده می خواهم وقتی ورپرس مقدار نداشت همین کادر سفید کوچک رو نمایش نده
در اصل میخواهم وقتی مقدار نداشت کلاس navpeyman4 رو مخفی کنه و روی قالب سایت نمایش نده!
کادر سفید رنگ خالی که در سایت نمایش داده میشه در تصویر زیر ضمیمه کردم

لطفا یه کد شرط برام بنویسید
با سپاس

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
به انجمن ایران php خوش اومدی Heart
نقل قول: لطفا یه کد شرط برام بنویسید
اینجا مکانی برای آموزش و رفع اشکال میباشد Smile ولی بخاطر اینکه اولین پستتون هست جواب دادم
اونطور که از کدتون مشخصه و گفتید جوابتون در صورتی که در داخل دایو فقط اون تابع اجرا بشه و خالی باشه اینطوری میشه
کد پی‌اچ‌پی:
<?php $check single_cat_title();  ?>
<div style="<?php if($check == ''){ echo 'display:none';}  ?>" class="navpeyman4">

<?php single_cat_title(); ?>

</div> 
  پاسخ
تشکر شده توسط : internet
(۱۳۹۵ مهر ۰۹, ۱۰:۱۰ ب.ظ)kasbookar نوشته: سلام
به انجمن ایران php خوش اومدی Heart
نقل قول: لطفا یه کد شرط برام بنویسید
اینجا مکانی برای آموزش و رفع اشکال میباشد Smile ولی بخاطر اینکه اولین پستتون هست جواب دادم
اونطور که از کدتون مشخصه و گفتید جوابتون در صورتی که در داخل دایو فقط اون تابع اجرا بشه و خالی باشه اینطوری میشه
کد پی‌اچ‌پی:
<?php $check single_cat_title();  ?>
<div style="<?php if($check == ''){ echo 'display:none';}  ?>" class="navpeyman4">

</div> 

ممنون
کد یه مشکلی داره که در حالت عادی css رو بالکل از کار انداخته ولی در اصل چیزی که میخواست هست و کار میکنه
ولی در موقعی که مقدار رو باید نمایش بده دیگه سی اس اس کار نمیکنه و متن نمایش داده شده رو توی اون کادر سفید که عکسش در بالا هست رو نمایش نمیده و بالکل کادر سفید حذف شده
فکر میکنم این کدی که دادید کلا کلاس سی اس اس رو غیرفعال کرده و کار نمیکنه!
راهنمایی لطفا
با سپاس

ببخشید نمیشه از یه چنین کدی استفاده کرد مثلا
کد:
<?php if ( !empty($؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)) : ?>
<?php else : ?><?php endif; ?>
فقط مقدار رو نمیدونم چه طور میشه به این کد داد؟
  پاسخ
تشکر شده توسط :
نقل قول: کد یه مشکلی داره که در حالت عادی css رو بالکل از کار انداخته ولی در اصل چیزی که میخواست هست و کار میکنه
ولی در موقعی که مقدار رو باید نمایش بده دیگه سی اس اس کار نمیکنه و متن نمایش داده شده رو توی اون کادر سفید که عکسش در بالا هست رو نمایش نمیده و بالکل کادر سفید حذف شده

لطفا تصویری از اون چیزی که اتفاق میفته رو بذارید تا بهتر کمکتون بکنم
  پاسخ
(۱۳۹۵ مهر ۰۹, ۱۰:۳۰ ب.ظ)kasbookar نوشته:
نقل قول: کد یه مشکلی داره که در حالت عادی css رو بالکل از کار انداخته ولی در اصل چیزی که میخواست هست و کار میکنه

لطفا تصویری از اون چیزی که اتفاق میفته رو بذارید تا بهتر کمکتون بکنم

کد خودم اینطوری نمایش میده:

کد شما رو که میگذارم اینطور میشه:

ولی کدی که شما دادید در واقع زمانی که میخواستم چیزی نمایش نده درسته و هیچ چیزی نمایش نمیده و کار میکنه ولی در موقعی که باید نمایش بده سی اس اس رو غیر فعال کرده که تصویر گذاشتم!
ممنون
  پاسخ
تشکر شده توسط :
کد رو به این شکل بذارید ببینید کار میکنه براتون
کد پی‌اچ‌پی:
<div <?php if(single_cat_title() == ''){ echo 'style="display:none;"';}  ?> class="navpeyman4">

</div> 
کار نکرد بگید روش دیگه ای رو امتحان کنیم

کد رو کمی اصلاح کردم دوباره تست کنید
  پاسخ
(۱۳۹۵ مهر ۰۹, ۱۰:۵۳ ب.ظ)kasbookar نوشته: کد رو به این شکل بذارید ببینید کار میکنه براتون
کد پی‌اچ‌پی:
<div <?php if(single_cat_title() == ''){ echo 'style="display:none;"';}  ?> class="navpeyman4">

</div> 
کار نکرد بگید روش دیگه ای رو امتحان کنیم

کد رو کمی اصلاح کردم دوباره تست کنید

ممنون دوست عزیزاوکی شد دست شما درد نکنه
  پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام
خسته نباشید
برای این کد PHP هم میشه یه شرط بسازید عین بالا که وقتی مقدار نداشته باشه سی اس اس رو غیر فعال کنه و دقیقا مثل بالاست:
کد پی‌اچ‌پی:
<div class="nav">
    <
center><?php if(function_exists('wp_page_numbers')) { wp_page_numbers(); } ?>
    </center>
</div> 

با تشکر
الان موقعی که مقدار (شمارگان صفحه) نداره یه کادر سفید رنگ که مشاهده می کنید از کلاس سی اس اس nav نمایش می ده
در تصویر زیر کادر سفید مشخصه که ضایع است! خودم خواستم مثل کد بالا این کار رو بکنم ولی نشد و خطا داد و صفحه به هم ریخت!

[عکس: attachment.php?aid=1386]

پاسخ
تشکر شده توسط :
سلام دقیقا مثل کد بالا عمل کنید و فقط به جای single_cat_title() اینو بذارید wp_page_numbers()
  پاسخ
ممنون
مشکل دارم هنوز!
کد در حالتی که مد نظرم بود درست کار میکنه
این کد رو میدهم بهش که در زیر ملاحظه میکنید
مشکل اینه که در موقعی که باید کد کار بکنه و کادر سفید رنگ فوق نمایش داده نشه همه چیز درسته
ولی زمانی که باید شمارگان صفحه رو نمایش بده صفحه اینطوری میشه که در تصویر زیر می بینید!:

[عکس: attachment.php?aid=1387]

کدی رو به شکل زیر ویرایش کردم!

کد پی‌اچ‌پی:
<div <?php if(wp_page_numbers() == ''){ echo 'style="display:none;"';}  ?> class="nav">

<center><?php if(function_exists('wp_page_numbers')) { wp_page_numbers(); } ?>
    </center>
</div> 
  پاسخ
تشکر شده توسط :

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان